2752
2734
عنوان

بالاخره منم مادر شدم خدایا شکرت😭😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1934 بازدید | 84 پست
یکم اسفند ۹۹ البته درست شد دیگه مرسی  راسی جواب سوالمو نگفتی

اول تاریخ اوین روز پریمو زدم تاریخ زایمانمو زد۱۳۹۹/۸/۱۲

رفتم سونو هم ی بار تاریخ تولدو۱۱ابان گف ی بارم ۱۲ابان گف

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یکم اسفند ۹۹ البته درست شد دیگه مرسی  راسی جواب سوالمو نگفتی

رو اینجا ک قرمز نوشته زدم و روز اولین آخرین پریودیمو زدم 

۵بهمن پریود شدم 

۱۲بهمن پاک شدم

رو قسمت اینجا زدمو ۵بهمنو وارد کردم تاریخ تولد بچمو گف 

برای منم دعا کن مامان بشم 

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
تبریک میگم بخدا اشکم در اومد ..‌ برا منم دعا کن این ماه منم اینجور تاپیکی بزنم ...ک بعد ۹ سال منم ما ...

سلام عزیزم دیدم باردار شدی خیلی خوشحال شدم برات عزیزم 😍😍😍😍ان شإالله ب سلامتی بیاد بغلت بچه ت 

دختره یا پسر؟

سلام عزیزم دیدم باردار شدی خیلی خوشحال شدم برات عزیزم 😍😍😍😍ان شإالله ب سلامتی بیاد بغلت بچه ت&nb ...

ممنونم عزیزم   برام دعا کن ک سالم بیاد بغلم ... دختر هست... دعا کن بعد ۱۰ سال این معجزه ب سلامتی بیاد بغلمون 

ممنونم عزیزم   برام دعا کن ک سالم بیاد بغلم ... دختر هست... دعا کن بعد ۱۰ سال این معجزه ب سلامت ...

ان شإالله گلم ب سلامتی بیاد بغلت 

خیلی خوشحال شدم برات

نینی منم دوماهشه و بغلمه 

دختره

دختر خیلی شیرینه ان شإالله این دخترت ب دنیا اومد یکی دوسال بعد حامله بشی و ی داداش گل برای دخترت بیاری 

ان شإالله ک عاقبت بخیر بشه و زیر سایه پدرو مادرش بزرگ بشه⁦❤️⁩

ان شإالله گلم ب سلامتی بیاد بغلت  خیلی خوشحال شدم برات نینی منم دوماهشه و بغلمه  دختره ...

ممنونم عزیزم .. ان شاءالله 

ان شاءالله خدا دخترت رو براتون حفظ کنه 

ب دخترت بگو برا دخترم دعا کنه ک سالم بیاد بغلمون