2752
2734
عنوان

بالاخره منم مادر شدم خدایا شکرت😭😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1934 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله ب زودی مامان میشی گلم می‌دونم انتظار سخته  با ناامیدی بیبی زدم  خدا خیلی بخشنده ...

مرسی عزیزم انشالله

انشالله همه منتظرا این ماه حاجت روا بشن

خداجووونم سپاسگذارم بابت هدیه قشنگت که بعد از ۲ سال و نیم انتظار  تو دلم گذاشتی و تیکرمو واقعی کردی در تاریخ ۱۱ تیر ماه ۹۹ 🙏❤عشقای مامان بابا ما عاشقتونیم انشالله سلامت بیاین بغلمون😍امشب تولد امام رضاس خدایا به حق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه به زودی❤🙏الهی امین🙏❤

گلم اون ماهی که باردار شدی چند تا اقدام داشتین ؟ کیت گذاشتین؟ سونو رفتین؟ یک روز در میون اقدام داشتین یا کدوم روزهای سیکلتون اقدام داشتین؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
گلم اون ماهی که باردار شدی چند تا اقدام داشتین ؟ کیت گذاشتین؟ سونو رفتین؟ یک روز در میون اقدام داشتی ...

شاید نزدیک ۷بار رابطه داشتیم و اصلا فکر نمیکردم اون ماه باردار باشم

بله سعی میکردیم ی روز درمیون رابطه داشته باشیم

کیت نذاشتم 

فقط روز ۱۴سیکلم رفتم سونو گف ی فولیکول ب سایز ۱۷داری و ماهم سه یا چهار روز بعدش رابطه داشتیم

شاید نزدیک ۷بار رابطه داشتیم و اصلا فکر نمیکردم اون ماه باردار باشم بله سعی میکردیم ی روز درمیون را ...

گلم ی سوال.شما گفتی همزاد داری اذیتت میکرده چیشد .چله بریدی؟تاثیر داشت؟ منم همین مشکلو دارم دوسال پیش سقط کردم چله بهم افتاده شش ماهه اقدامم سالم هسیم ولی باردار نمیشم همزادمم خیلی اذیتم میکنه 

شاید نزدیک ۷بار رابطه داشتیم و اصلا فکر نمیکردم اون ماه باردار باشم بله سعی میکردیم ی روز درمیون را ...

گلم ی سوال.شما گفتی همزاد داری اذیتت میکرده چیشد .چله بریدی؟تاثیر داشت؟ منم همین مشکلو دارم دوسال پیش سقط کردم چله بهم افتاده شش ماهه اقدامم سالم هسیم ولی باردار نمیشم همزادمم خیلی اذیتم میکنه 

گلم ی سوال.شما گفتی همزاد داری اذیتت میکرده چیشد .چله بریدی؟تاثیر داشت؟ منم همین مشکلو دارم دوسال پی ...

سلام عزیزم 

والا نمیدونم همزاد بوده یا نه چون بدون اینکه کاری کنم دیگه اذیت نشدم 

چند تا کار انجام دادم برای بریدن چله 

اما پیش هرکس ک میرفتم میگفتن چله ت هست هنوزم و سنگینه و بریده نشده 

منم کاری نکردم ولی باردار شدم تنها کاری ک کردم و فک میکنم تاثیر دات واقعا قرآن خوندم و نماز خوندم

سلام عزیزم  والا نمیدونم همزاد بوده یا نه چون بدون اینکه کاری کنم دیگه اذیت نشدم  چند تا ...

اها مرسی گلم .چند وقت اقدام بودی و بعد چه مدت باردار شدی عزیزم .برای من بعد شش ماه تقریبا محال شده دیگه امید ندارم 😅

اها مرسی گلم .چند وقت اقدام بودی و بعد چه مدت باردار شدی عزیزم .برای من بعد شش ماه تقریبا محال شده د ...

منم تقریبا بعد ۵الی۶ماه اقدام حامله شدم

اما میگن تا یکی دوسال طبیعیه نمی‌دونم والا

توام خیلی زود ناامیدی دی نگرانی من ب خاطر عملم بود گلم

ان شإالله ک توام این ماه باردار میشی گلم ب امید خدا⁦❤️⁩⁦❤️⁩

خانومی تیکرتو همینجوری زدی بعد راست شد؟ الهی کی تیکرتو زدی از همون روز اول اقدام؟

تو ب من تاریخ اولین روز آخرین پریودیتو بگو 

آخرین پریودیت و روز اولشو بگو

من بگم تاریختو بزن

2706