2733
2739

شرمنده عزیزم اشتباه کردم الان رفتم دیدم تاکنون نیست 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان ممنونم.یعنی در فر موقع پخت بسته باشه بهتره.درسته؟

آره دیگه .وگرنه بوش همه جا رو میگیره .در ضمن اون صفحه فلزی داغ میشه ،باید دستکش داشته باشی .بازم جا گذاریش سخته.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2728
منم تاکنو دارم راضی ام

در فر کاملا بسته میشه؟ صفحه فلزی موقع کارنباید بینش بزاری؟ 

آخه برای من مال سال ۸۴ هست

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
چقدر بد.تازه خریدی؟

نه ۸۴ حدودا

جدیداش شاید بهتر باشن

2738
خواهر من لباسشویی اسنوا داشت دائم خراب میشد ‌

واقعا وااای حالا پس ما چیکار کنیم تو فروشگاه ها دولتی فقط اسنوا مدیا پاکشوما دوو داره لباسشویی دوو خوبه یعنی

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
مال منم ۸۸..در فر رو میبندم...صفحه فلزی و منظورتو متوجه نشدم..اما ده ساله دارمش...راضیم

خوب پس مشکلشو حل کردن.

واقعا وااای حالا پس ما چیکار کنیم تو فروشگاه ها دولتی فقط اسنوا مدیا پاکشوما دوو داره لباسشویی دوو خ ...

پاکشوما رو که خیلی ازش تعریف میکنن .کلا اسنوا محصولاتش خوب نیست .یخوالاش صدا میدن .

پاکشوما رو که خیلی ازش تعریف میکنن .کلا اسنوا محصولاتش خوب نیست .یخوالاش صدا میدن .

ما گاز فردارشو داریم خیلی خوبه راضیم لباسشویی پاکشوما داریم خشک کنش خراب شده بنظرتون بدیم خشک کنشو درست کنن یا یه لباسشویی دیگه بخریم 

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
ما گاز فردارشو داریم خیلی خوبه راضیم لباسشویی پاکشوما داریم خشک کنش خراب شده بنظرتون بدیم خشک کنشو د ...

اگه با هزینه کم درست میشه و دیگه مشکل ایجاد نمیکنه بده درست کنن به جاش یه چیز دیگه بخر مثلا ظرفشویی 

2706