2737
2739
عنوان

عروسی دختر دوستم بهم خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 1827 بازدید | 85 پست
وای وقتی خرج میکنن اینجوری میشه سخته من از نزدیک چون در جریانم واقعا براشون ناراحتم الان بیعانه سالن ...

_*برای باردار شدن و تنظیم پریود:*_

👇👇👇 هسته خرما رو دربیارید. خرما رو بذارید تو ماهیتابه با دوسه قاشق روغن زیتون بعد یکی دودقیقه رو گاز با شعله کم تفت بدید تا جایی که نرم بشه خرما بعد سیاه دونه رو اضافه بشه بازم یه تفت کوچولو و خاموش کنید؛ هرروز یه قاشق غذا خوری میل بشه.

🔴برا هر نیم کیلو خرما؛نصف لیوان سیاه دونه

*برای  درمان تنبلی و فیبروم و انواع کیست (تخمدان ،سینه و...) و انواع مشکلات هورمونی مانند کم کاری و پرکاری تیرویید پرولاکتین بالا :

*👇👇👇 نصف لیوان عسل با نصف لیوان سیاه دونه رو قاطی کنید ّهرروز صبح ناشتا یه قاشق مربا خوری استفاده بشه. 🔷دستور دوسین(عسل و سیاه دونه) درمان عفونت زنانه هم می باشد. چون سیاه دانه عفونت زدای بسیار قوی است... کلا برای تخلیه رحم و تخمدان از آلودگی ها بسیار مفید است. ☝🏻روزانه یک *پیاز خام* حتما خورده بشه.البته برای آنهایی که طالب فرزند هستن.

📛یک نکته مهم اینکه ☝🏻 _حتما ده روز قبل از پریود بعد، خوردن سیاه دونه قطع بشه چون گرمیه و اگه بچه باشه باعث سقط میشه.

_ 🔻 *_یعنی از اولین روز پریود باید میل شود تا روز بیستم_* 💭سیاه دانه سالم باشه و آسیاب نکنید🖐🏻
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
☑😃👌🏻دستور خرما و سیاه دونه برای درمان نازایی ناشی از واریکوسل و مشکلات و ضعف اسپرم مردان نیز موثر می باشد.و خیلیا بدون عمل واریکوسل توانسته اند بچه دار شوند.چندین نمونه هم بودن با اسپرم صفر ... حادترین موردی که نتیجه گرفتن با این دستور زوجی بعد از ۲۲ سال نازایی و خانم تک لوله و اقا با اسپرم صفر پس امیدوار باشین این دستور معجزه کرده😯👏 و تا به حال هرکسی که طبق این دستور عمل کرده به لطف و استعانت الهی به نتیجه رسیده.
 *پیامبر ص:* سیاه دانه درمان همه ی بیماریهاست جز مرگ.
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
🔴❌ *در زمان مصرف این معجون؛حتما باید داروهای هورمونی قطع شود تا نتیجه بخش باشد.و استفاده ی همزمان باعث بی نتیجه ماندن هردو  درمان میشه...* _*حتما هم خانم هم آقا باهم این دستور رو انجام بدن حتی اگه مشکلی ندارن_ و من الله توفیق التماس دعا🤲🏻🌹 تنظیم کننده : زهرا.س
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
 حتما کنار این دستور که انجام میدید لبنیات محلی به خصوص شیر و ماست مصرف بشه هروز عرق کاسنی خورده بشه روزی یه دونه خیار خورده بشه
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
*بعد نزدیکی حتما دوسه ساعت به پهلو بخوابید*
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
_*برای رفع عفونت‌وخارش واژن*

_ جوش شیرین بزن  به سطح واژن و بعد نیم ساعت بشور
اگه عفونت داشته باشی میسوزه
ولی اگه نداشته باشی نمیسوزه
پس هرموقع سوزش ایجاد نکرد یعنی عفونت خوب شده

یا میتونشد آویشن بجوشونید صاف کنید بریزید تو تشت با چند قطره بتادین و اب گرم یه ربع بشینید توش

یانمک دریا حل کنید با ابگرم‌بشینید توش
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

منظور از خرما ،تاکید رو خرمای دشتستان (کبکاب)

اگه روغن زیتون نداشتیدمیتونید از روغن محلی دیگه مثل روغن ارده ،شحم گاو یا گوسفند،روغن زردحیوانی ،کره دوغی ،روغن دنبه گوسفندی و....ایتفاده کنید مهم اینه که روغنتون محلی و طبیعی باشه.

مردم پرروتر از این حرفان البته بگما اکثرا مال همونجان میرن پیش اقوامشون  بعدم من میگم اگه شمال ...

تعطیل کردن برا بهتر شدن اوضاع همه راه افتادن بیان شمال گیلانیا اعتراض کردن اقا تعطیلی بردارین همین طور مسافر داره می یاد گیلانو رشت 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا انگار به خاطر آلودگی هوا تعطیل کردن که همه راه افتادن اه اه

مردم ما روی همه رو‌سفید کردن ادم خجالت زده میشه از اینهمه فرهنگ دیگه این به حکومت و‌دولت و غیره ربط نداره خودمون از پایه خرابیم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
باز نشه میخوای چه کنی اونجا سرد نیست چطوری  خوابیدی اخه

بخاری دارم ...پستو داریم ...قشنگ جا انداختم پتو داریم ...ما میدونیم دیگه جاده زمستون خبر نمیکنه که ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731
تعطیل کردن برا بهتر شدن اوضاع همه راه افتادن بیان شمال گیلانیا اعتراض کردن اقا تعطیلی بردارین همین ط ...

تعطیلی فایده نداره که به خدا تا عید امار مبتلاها از چین هم میزنه بالاتر 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
بخاری دارم ...پستو داریم ...قشنگ جا انداختم پتو داریم ...ما میدونیم دیگه جاده زمستون خبر نمیکنه که . ...

ای داد ان شاءالله زودتر باز بشه بری خونه 

مردم پرروتر از این حرفان البته بگما اکثرا مال همونجان میرن پیش اقوامشون  بعدم من میگم اگه شمال ...

الان با این کرونا وقت پول دراوردنه.دیشب تاکسی سوار بودم راننده میگفت یکی از دوستام خونه اجاره میده شمال، یه سرهنگی خونه کرایه کرده شبی1تومن.واسه 30روز کرایه کرده.حسابی همه دنبال پول هستن

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
2740
تعطیلی فایده نداره که به خدا تا عید امار مبتلاها از چین هم میزنه بالاتر 

چه کنیم خدا خودش کمک کنه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
ای بابا انگار به خاطر آلودگی هوا تعطیل کردن که همه راه افتادن اه اه

به خدا شمالیها حق دارن ناراحتن ...

مریضی بیشتر پخش میشه ....

مردم میگن اشکال نداره ما سالمیم چیزیمون نمیشه 

یه صدم به فکر گروه پر خطر از بیماریها نیستن ...

یه صدم نمیگن من که سرفه و عطسه میزنم شاید این فرد جلو من ...از گروه پر خطر باشه بیمار بشه ....

طرف اومده پول بده با دست میشمره به جهنم انگشت میزنه به دهنش بعد میشمره میده ...

من دستکش پوشیدم الکلم زدم ...باز دستکش رو انداختم دور ..پارچه ای بود 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
الان با این کرونا وقت پول دراوردنه.دیشب تاکسی سوار بودم راننده میگفت یکی از دوستام خونه اجاره میده ش ...

خوب همین دیگه شمالیا ا البته به سریشون بدشونم نیومده از اب گل الود ماهیای خوبی میگیرن وگرنه اگه جا اجاره ندن مردم کجا برن تو زمستون

اوف از دست اینا دستکش یکبار مصرف پیدا نکردی؟ پارچه ای فایده نداره

دارم یه بار مصرف فایده نداره زود پاره میشه ...

به خدا شمالیها حق دارن ناراحتن ... مریضی بیشتر پخش میشه .... مردم میگن اشکال نداره ما سالمیم چیزیم ...

😷😷😷😷 بعضیا واقعا ببخشید ببخشید کثافتن لااقل دستکش یبار مصرف دستت کن که بندازی بره

2706