2726
عنوان

عروسی دختر دوستم بهم خورد

1824 بازدید | 85 پست

لعنت به این ویروس بیچاره چندماه داره زحمت میکشه امروزم جهازبرون دخترش بود دیگه دیشب با این اوضاع کر و نا  مجبور شدم عروسی رو‌کنسل کنن عروسی جمع هفته بعد بود هیچ کدوم از مهمونا نمیومدن اینا هم دیدن چاره ندارن بهم زدن

منو بگو موهامو کلی پول دادم مش کردم لباس خریدم بیعانه ارایشگاه دادم 🙉🙉🙉

حالا باید برم چک و‌چونه بزنم پولمو بگیرم تازه اگه بده

چرا اینجوری شد واقعا 

بیچاره اونا که خیلی خرج کردن لباس عروس و ارایشگاه و سالن وای 

خداکنه زودتر شرایط زندگیمون برگرده روال عادی

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
منوکه غم گرفته...دلم به عیدخوش بود

غم‌چرا فکرشو‌نکن بدتره 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم عروسی دوستمه توارومیه کروووونا نیست ولی فک نکنم عروسی بگیرن

همی نالم که مادر دربرم نیست          ‌                          صفا و سایه او برسرم نیست                                       مراگر دولت عالم ببخشند                                          برابر بانگاه مادرم نیست

یکی از بستگان ماعم فوت کرده بنده خدا جوان بوده ایست قلبی داشته حالا نمیدونم با این اوضاع برم یا نه همسرم میگه نمیخواد تو بیای ولی خوب زشته انگاری

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
ای بابا شما نگران پول ارایشگاهی بیخیال فقط از سرمون بگذره از جون عزیزتر چیه؟

وا چرا نگران نباشم شما مگه براحتی پول بدست میاری ؟؟؟

بعد چرا ارایشگاه پولو بخوره پس نده 

یک مورد مثبت ثبت شد خانم ۵۵ ساله ک سفر زیارتی قم داشتن

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

ا وا گلی اخر حرف منو گوش ندادی ر۴تی ارایشگاه ...

گلی بهتر افتاد عقب ..خدایی خطرناکه 

ما داریم مغازه رو میبندیم تا عید باز کنیم 

میترسم ...میدونی دیگه مریضی خونی دارم برای من خیلی خطرناکه این ویروس از بهداشت زنگ زدن بهم ...گفتن حتما خونه بمون ...تا ظهر میبندم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

وای وقتی خرج میکنن اینجوری میشه سخته من از نزدیک چون در جریانم واقعا براشون ناراحتم الان بیعانه سالنم هست تا دو روز پیش که میگفت پس نمیدم الان نمیدونم میده یا نه ۷ میلیون بیعانس الان باز بعضیا میان میگن تو‌فکر پولی

یک مورد مثبت ثبت شد خانم ۵۵ ساله ک سفر زیارتی قم داشتن

واقعاااا؟ 😟من خبر نداشتم, کی؟؟؟ 

همی نالم که مادر دربرم نیست          ‌                          صفا و سایه او برسرم نیست                                       مراگر دولت عالم ببخشند                                          برابر بانگاه مادرم نیست
2706