2737
2734
عنوان

اه چرا ترکید😑

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 90 پست
اووو  از اونموقع بحث میکردین 😶

آره بابا

چقدر جوش آروم بود

خبری از خانومای جیغ جیعوی سایت نبود😎

در مصرف آب صرفه جویی کنیم.تو اون ۲۰ ثانیه که دستتامونو میشوریم، شیر ابو ببندیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدی آخرش ترکید😂 منم سه ساعت تایپ کرده بودما😣

منم متن کامنتام طولانی بود همش تند تند تایپ میکردم بعد با ترس و لرز میزدم رو ارسال نظر همش میگفتم خدایا نترکیده باشه نترکیده باشههه😬😂😂

pinkie_pie سابق هستم 
آره بابا چقدر جوش آروم بود خبری از خانومای جیغ جیعوی سایت نبود😎

حیف نتونستم بخونم ☹

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     
2731
تاپیک منم ترکید 😐😐😐😐 دیوانه ان اینا به خدااا اه اه  چه خبرتونه؟؟؟ چه خبرتوووووووونه

حقته واقعا اسکل کردی همه رو 😂😂😂😂

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
حالا یکی بگه در مورد چی بود ؟؟؟

در مورد علائم ظهور

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
دیدی آخرش ترکید😂 منم سه ساعت تایپ کرده بودما😣

داشتم تایپ میکردم یه طومار نوشتم زدم دیدم پوکیده 

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 
2738
چرا مگ توهینی چیزی بود😑که بترکونن

نه شایدم کار ایشون نبود

اخه اون آخرا دیدم تو انلایناست. بعدش دیدم دیگه نیست.

در مصرف آب صرفه جویی کنیم.تو اون ۲۰ ثانیه که دستتامونو میشوریم، شیر ابو ببندیم
منم متن کامنتام طولانی بود همش تند تند تایپ میکردم بعد با ترس و لرز میزدم رو ارسال نظر همش میگفتم خد ...

😂😂😂😂

میگم مریم هم تگ میکنی تگ من خرابه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
طبیعی بود😅 باز خوبه یه کم طول کشید تا بترکه

چون دوستان دست به گزارش خواب بودن یا سرگرم کار😕

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 
2706