2737
2739
یه خانومی بود که میگفت خیلی محجبه هستم بعد برا اینکه شوهرم دخترای بدحجاب تو خیابونو میبینه تحریک نشه ...

اتفاقا یک مشاور بسیار خبره ی شهرمون که امروزی ومذهبی بودن داشت از سیاستهای درست زنش میگفت

میگفت میرم  دانشگاه براتدریس همسرم گاهی میادمیشینه توکلاس بببنه دانشجوهام چطور لباسایی میپوشن مثلا طبق مدروز ورنگ و...بعدتوخونه همونطور میپوشه جلوم راه میره ... خانمش بسیارزیبا ومحجبه هستش

اینم یه راهکاره گفتم شایدبدردکسی بخوره...

عزیزم برات یه تعداد صلوات فرستادم 🙏🏻🌠

فدای دل مهربونت🙏😘💗مرسی😍😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نصف شب کله پاچه از کجا پیدا میکنه؟اگه کمه کم هفته ای دوبارم رابطه داشته باشید و کله پاچه بخورید اونم ...

کله پاچه اتفاقا نصفه شب طرف های صبح می پزند دیگه‌‌ راحت گیر میاد خوب من کله پاچه خیلی دوست دارم به جنبه های بدش فکرنمی کنم

......
اتفاقا یک مشاور بسیار خبره ی شهرمون که امروزی ومذهبی بودن داشت از سیاستهای درست زنش میگفت میگفت میر ...

واه ببخشید بنظرم خیلی مسخره هستش این اقا خانومو با حجاب دیده پسندیده دیگه باید بپذیره ک این مدلیه حالا تو خونه تیپ بزنه تاپ شلوار و فلان ولی دیگه مانتو و بیرون ریختن مو؟مگه ازونطرف اقایون میان بشینن ببینن ما,چی دوست داریم چه تیپی بزنن؟قربونشون برم شوهرا تو خونه همه زیرپوش بیژامه ان 

2728
کله پاچه اتفاقا نصفه شب طرف های صبح می پزند دیگه‌‌ راحت گیر میاد خوب من کله پاچه خیلی دوست دارم به ج ...

فکر کن گاهی🙄موندم چرا شوهرت به فکر سلامتیت نیست. مثلا من عاشق پفک و نوشابم اما شوهرم اگه ببینه میخورم دعوام میکنه. هر دو ماه شاید برام بخره. به جاش انواع آجیل خام و میوه خشک میخره 

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
یکی از عجایب اینجا این بود که من فهمیدم سینک خیلی مکان مقدسیه... و اگر کسی در آن وضو بگیرد یا مسواک ...

🤣🤣🤣🤣مقدس خوب گفتی، تازه به ماها انگ کثیفیم میزنن ولی به خودشون میگی وسواس میخوان بخورنت که نه ما وسواس نیستیم، تمیزیم

هقته به هفته که وخبه. یه خانمی یادمه گفته بود دو هفته یبار میره حمام، باور کن الان فکر کن بیشتر از ش ...

وای چطور تحمل میکنن بدنشون نمیخاره؟؟

حالا یه عده میگن ما موهامون خشکه نریم چیزی نمیشه ولی اخه بدنشون چی بدن من میخاره حموم نرم 

2738
یکی از عجایب اینجا این بود که من فهمیدم سینک خیلی مکان مقدسیه... و اگر کسی در آن وضو بگیرد یا مسواک ...

آره بعضیا زیادی وسواسن من فقط از پی پی و فین  و اخ تف تو سینک بدم‌میاد 

من اصلا فکر نمیکردم حجم زیادی از خانمها الفاظ رکیک و چاله میدونی به کار ببرن به کرات و خیلی راحت

که اینجا دیدم

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
😂ما از پدرو مادرش نمیگیریم بزرگوار  عروس خانم و اقا داماد قبل از عروسی میرن بازار هر وسیله و ...

آفرین ماهم همینجوریم،میشه بگی چرابده جهاز برا دختر،هرکی هم ریپ کرد جوابشو نده.

من خودم یه ساله تو شوکم عزیزم😅 ینی همممه بهش میگفتن بو میدی کثیفی طفلک بچت شوهرت چه گناهی کردن؟ با ...

😐😐😐😐 

😵😵😵😵😵

😨😨😨😨😨😨

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
واه ببخشید بنظرم خیلی مسخره هستش این اقا خانومو با حجاب دیده پسندیده دیگه باید بپذیره ک این مدلیه حا ...

موافقم منم

اما اون اقا ازشون نمیخواد

این خانما برای اینکه همسراشون اونارو توهرتیپی ببینند وفکر نکنند ک خانم اونا نمیتونه یابلدنیس یازیبا نیس یا هرچی... این تیپارو گاهی توخونه میپوشند ب انتخابوخواست خودشون.

اتفاقا اون اقا داشت ب دوستم مشاوره میداد ازین کار زنش بعنوان تعریف نامبرده بود....

ماهم تعجب کردیم ولی جالب بود

بعضی اقایون خیلی ب خودشون میرسن اما...

شایدواس خیلی ها کاربردی باشه ک پیشنهادمیشه حتما...

وای چطور تحمل میکنن بدنشون نمیخاره؟؟ حالا یه عده میگن ما موهامون خشکه نریم چیزی نمیشه ولی اخه بدنشو ...

فکر کن من تابستون روزانه دو بار گاهی وقتها سه بار حمام میکردم. الان که زمستونه هر روز حمام میکنم. باز فرداش احساس میکنم که کلی چربی نشسته رو پوستم. احساس میکنم کثیفم. 

مادر شوهرم بهم همیشه میگه اردک😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !