2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه راجب اسب و جوش و کمبود توضیح بدی؟ 

اسبش ک اون بود خانومه گف ب شوهرم میگم اسب خوشحال

جوشم همونه ک کفتم جاری جوش کند بعد دستشو لیس زد

جیشم مرده لج کرد جیش کرد روفرشا

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2731
اتفاقا یک مشاور بسیار خبره ی شهرمون که امروزی ومذهبی بودن داشت از سیاستهای درست زنش میگفت میگفت میر ...

هرکسی طرز فکری داره،اما به نظر من آقایون دوست دارن وقتی خانمشون بیرون باهاشون هست تیپ بزنن و شیک کنن،آرایش و اینا،،شوهر من دوست داره تو خونه و بیرون شیک پوش و با آرایش ملایم باشم،وقتی میریم بیرون خیلی گیر میده که لباس رو مد بپوشم.

به نظر من هرچی تو خونه بپوشی،بیرونه براشون مهمتره که خانمشون خوش تیپ تر باشه.اینو قبول ندارم که خانمه بره محل کار شوهرش ببینه خانما چی میپوشن اونم بپوشه،و بدتر از همه شوهرش بدونه واسه چی این کارو میکنه،این یعنی شما چشم بد دارید ممکنه از راه به در بشی،یا خودشو پیش شوهرش دست کم تر از بقیه خانمها میگیره،حداقل طوری رفتار کنه شوهره نفهمه منظورش چیه..

عزیزم نظرم و گفتم.  

🤣🤣🤣🤣مقدس خوب گفتی، تازه به ماها انگ کثیفیم میزنن ولی به خودشون میگی وسواس میخوان بخورنت که نه ما ...

من از اونام که تو سینک بدم میاد جز ظرف و میوه وسبزی چیزه دیگه ای بشورم.اما وقتی آشپزی میکنم مثلا پیاز خورد میکنم سریع دستمو تو سینک با مایع ظرف شویی میشورم،گاهی هم که میبینم بچم بعد از غذا خوردن دستاش خیلی چرب شده واسه اینکه نماله به درو دیوار تا روشویی بره،جیغ میزنم میگم همینجا تو سینک بشور  گاهی البته .اگه رو شویی داخل توالت باشه وضو نمیگیرم،حتما داخل سینک وضو میگیرم اما مواظبم آب دهنم نریزه تو سینک،خونمون روشویی جدا داریم،.خونه خواهرم آپارتمانی بود توالت روشوییش یکی بود،واسه همین تو سینک وضو می‌گرفتیم،خواهرمم مثل منه.

اما مسواک رو هرگز توسینک نمیزنم،تو دسشویی هم بدم میاد اگه با روشویی یکی باشه.

2740
یه بار یه خانمی عکس شلوار خالشو که ظاهر خیس و چندشی هم داشت گذاشت گفت خالم رید😐 یه بارم یکی تاپ ...

آخریو یادمه🤣🤣🤣

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
هرکسی طرز فکری داره،اما به نظر من آقایون دوست دارن وقتی خانمشون بیرون باهاشون هست تیپ بزنن و شیک کنن ...

البته به نظر من خوش پوش بودن با ارایش و اینها فرق داره 

تمیزی رو همه دوست دارن 

همسر منم دوست داره خودمم دوست دارم 

اما با ارایش مخالفه کاملا خودمم مخالفم بالاخره ی فرقی بین همسر و بقیه ی مردهایی ک ادم رو میبینن هست دیگه....

فکر کن من تابستون روزانه دو بار گاهی وقتها سه بار حمام میکردم. الان که زمستونه هر روز حمام میکنم. با ...

منم حساسم خصوصا تابستونا حالا چون موهام داغون میشه هر روز برم حوله رو میپیچم رو موهام ولی بدنم میبرم زیر آب

هرکسی طرز فکری داره،اما به نظر من آقایون دوست دارن وقتی خانمشون بیرون باهاشون هست تیپ بزنن و شیک کنن ...

متوجه منظورتون شدم عزیزم ،ظاهرا شما برداشت دیگه کردید

اون‌اقاهه هم خیلی خیلی متشخص هست واصلا چش چرون نیست

واینکه خانمه ک واضح این کاررو نمیکنه

اقاهه دکتره روانشناسه تجربه بالایی داره خب میفهمه خیلی چیزارو، به مراجعش توضیح داده که من خودم فهمیدم همسرم اومد چندباری دانشگاه یکی از اهدافش این بود که بروزترین مدهارو ببینه وبرام بپوشه‌..

خانمه واقعا زیبا و مرتب وتمیز وباحجاب کامل وخوش پوشه.بعضی خانم ها ازهمه جنبه ها به قضیه نگاه میکنن آخه...

خانمه بسیارسنجیده رفتارمیکنه،شوهره بعد اینکه اینارو از زنش گفته به دوستم میگه میبینی چطور دلبری میکنه برامن!؟!؟

یعنی شماهم یادبگیرید باسیاست توخونه شوهراتونوجذب کنید

جذب کردنش با خوشگل کردن برا مردای توخیابون نیست...

بپوشید شوهره بگه همسرمنم بلده خوش سلیقست میتونه اما سعی میکنه عفتش روحفظ کنه وفقط برای من بپوشه...

براهمین توضیح دادم براتون گلم

خانمه محجبه مثلاچادری( مثل خودم )بیرون نمیتونه مثلاشلوار کوتاه بپوشه...درسته؟؟

حالا خیلی ها توخونه میپوشیم چون بقول شما شوهرماهم دوسداره ماروخوشتیپ ببینه وهمچنین خودمون. اما نه اینکه بقیه مردا هم پاهامونو ببینن واینکه باچادر ک نمیشه شلوار کوتاه پوشید

حالا بعضی خانما مثل دوستم به حجاب مقید هستن وهمسرشون نه به انداره ی اونها

چارش اینه که توخونه بپوشن که شوهره ببینه نیاز بصری اش تامین بشه،چون بعضی اقایون بصری اند ....

واینکه خانم ها هم به همسرشون نشون میدن ک حجاب بجای خود تیپهای خاص هم بجای خود

)نه که خدای نکرده همشون شوهراشون هیز باشه)

همه دوسدارن همسرشون خوشتیپ ومرتب باشه البته درحدودی ک میپسندن توجامعه دیده بشن.

عوضی بیشعور ننه........ه خفش کنین ایشالا خودش کرونا بگیره پیری اشغال😡😡😡😤😤😤

عزیزم درسته میخوام بد ترین ها سرش بیاد ولی ن از ته وجود چون عموم هم هست شاید بخاطر همین نمیتونم بدیشو بخوام ولی خدا از دلم خبر داره و جوابشو بده 

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 
منم حساسم خصوصا تابستونا حالا چون موهام داغون میشه هر روز برم حوله رو میپیچم رو موهام ولی بدنم میبرم ...

با اجازه ات موهای من داغون شده. از بس با اب داغ حمام میکنم. و سشوار میکشم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706