2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه تاریخی بود عروسیتون😢

ببخشید

شوخی کردم

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2738

ما دو تا عروسی اواخر فروردین داریم

ولی من نمیخوام برم

خودشم فامیل نزدیکه...پسرعموم و پسرعمم

بنظرتون تا اون موقع کرونا میره؟🤔🤔

نمیخوام برم و میخوام کرونا رو بهونه کنم😄😄

چشمانتکرونابود و دل من قم بی دفا😃

کاش عروسی دختر خاله م و بقیه فامیلا لغو بشه...من ک عمرا برم...مامانمم ریه ش داغونه...داداش و آبجیمم نمی ذارم برن...وضعیت مالی م🥴داغون تر😑

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
ما دو تا عروسی اواخر فروردین داریم ولی من نمیخوام برم خودشم فامیل نزدیکه...پسرعموم و پسرعمم بنظرت ...

خوب بهونه ییه انصافا...😁

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
ما دو تا عروسی اواخر فروردین داریم ولی من نمیخوام برم خودشم فامیل نزدیکه...پسرعموم و پسرعمم بنظرت ...

عروسی من نهم فروردینه نمیدونیم چیکار کنیم 

البته هنوز تو شهر ما کسی مبتلا نشده به کرونا