2737
2739
عنوان

شما تو خونه چیکار میکنین برای ویروس

1327 بازدید | 59 پست

من نه ژل گیرم اومده ن الکل. ن هیچی ...

فقط دستامو با مایع میشورم ک اونم فایده نداره بنظرم اخه شوهرم کارمنده اداره هس کامپیوتر مشترک استکانای مشترک میزای مشترک خودکار مشترک ...

از بس تو نت چرخیدم و اخبار کرونا خوندم افسردگی گرفتم بخدا ... دلم میخاد گریه کنم.

برای خودم ناراحت نیستم برای بچه زیر پنج سالم و تو دلیم ناراحتم .اگه خدانکرده براشون اتفاقی بیفته من چ کنم. اگه برا من اتفاقی بیفته اونا چی میشه سرگذشتشون .

وای خدا یک هفته اس خواب و خوراک ندارم شبا همش فکرای بد میکنم ...

شما برای پیشگیری چیکارا میکنین؟؟بعدم مثلا پدر مادرم میان خونمون من ک نمیتونم بگم نیاین. مطمینم اونا ب اندازه من رعایت نمیکنن دست شستن و اینا رو 

مام هیچی گیرمون نیومد

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا نرفتم که زل و این چیزا بخرم

اتفاقا مایع دستشویی و اب تاثییرش از همه چیز بیشتره.

من دستمو میشورم مدام .اب و وایتکسو قاطی کردم کنترل و گوشی و بعصی سطوحو گاهی صدعفونی میکنم.قرص ویتامینم میخورم .همین 

2731

لیوان بهش بده. 

همسرمنم کارمنده براشون دسکش میزارن و لیوان‌ها هم همه کاغذی شده یبارمصرف. 

منم ی جاها ک احتمال الودگیه اسپری ضدعفونی‌کننده میزنم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

الکل داشتم با اون گوشیمو با دستگیره های در رو ضدعفونی میکنم

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2738

امروز اخبار اعلام کرد چند تا بچه تو ایتالیا به خاطر کرونا بیمارستان بستری شدن ..

منم دل تو دلم نیست.. خیلی خیلی ناراحتم 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2706