2737
2734
بله من با همین ویژگی عاشق همسرم شدم چون به نظرم خیلی مهمه از نظر شما مهم نیست؟

اره من چون نامزدم مهندس بود قبولش کردم

چون مردی ک تحصیلات داره اکثرا درک و فهمشون بالاتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من با همین ویژگی عاشق همسرم شدم چون به نظرم خیلی مهمه از نظر شما مهم نیست؟

خب خیلیا تحصیلات دارن و بیشعورن ، مثلا فکر کردین چی تو دانشگاه آموزش میدن که باعث جذابیت طرف میشه عزیزم یا خیلی بچه ای یا تو اجتماع نبودی 

2728
اره من چون نامزدم مهندس بود قبولش کردم چون مردی ک تحصیلات داره اکثرا درک و فهمشون بالاتره

عزیزم مهندس های بدم زیاد داریم چندتاشون تو فامیل ما هستن درسته یه مقداری مهمه ولی خیلیا هم نتونستن درس بخونن اما درک وشعورشون و رفتار باز نشون خیلی بهتر از تحصیل کرده هاس درسته مقدارشون کمه ولی ملاکتون رو چیز دیگه ای باید بگیرید

پول مهم نیس؟

چرا الان که فکرشوُ می کنم

ولی مشکل اینه من خودم بی پولم نمی تونم کسی که خیلی ازم پولدارتره رو تحمل کنم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
خب خیلیا تحصیلات دارن و بیشعورن ، مثلا فکر کردین چی تو دانشگاه آموزش میدن که باعث جذابیت طرف میشه عز ...

ن عزیزم شاید خیلی بیشتراز اونی ک فکرشو کنی  توی اجتماع گشتم خیالت راحت من نگفتم چیز خاصی تو دانشگاه یاد میدن اما دیدم ک شعورشون خیلی بیشتر از بقیه بوده البته نمیگم همشون ک. بعدم هر کس یه عقیده و نظری داره 

بعدم سن یه عدد هست این و بدون

2740
اره من چون نامزدم مهندس بود قبولش کردم چون مردی ک تحصیلات داره اکثرا درک و فهمشون بالاتره

بله منم خیلی معتقدم درک و فهم رابطه مستقیمی با تحصیلات داره

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید
چرا الان که فکرشوُ می کنم ولی مشکل اینه من خودم بی پولم نمی تونم کسی که خیلی ازم پولدارتره رو تحمل ...

ن اونقد پولدار حدی باشه ک هر خواستی برات بخره 

برای ما نشد😥

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
عزیزم مهندس های بدم زیاد داریم چندتاشون تو فامیل ما هستن درسته یه مقداری مهمه ولی خیلیا هم نتونستن د ...

ملاک من ب شخصه اخلاق و تربیت و تحصیلات هست 

ملاک هر کس فرق میکنه

اره هرچیزی بستگی ب تربیت خانوادگی داره

خب خیلیا تحصیلات دارن و بیشعورن ، مثلا فکر کردین چی تو دانشگاه آموزش میدن که باعث جذابیت طرف میشه عز ...

عزیزم من بیست و پنج سالمه و وکیل رسمی دادگستری هستم تا الانم هرچی آدم باسواد و تحصیل کرده دیدم همشون با شعور بودن

شاید شما منظورتون کسایی هستن که تو دانشگاه های مزخرف تحصیل کردن

خب به نظر شما چی باعث میشه که فرد توی دانشگاه درک و فهمش بره بالا در صورتی که کتاب هایی در مورد اینا ...

بستگی به دانشگاه داره 

همین که با چند تا استاد خوب هم صحبت بشن کافیه

عزیزم من بیست و پنج سالمه و وکیل رسمی دادگستری هستم تا الانم هرچی آدم باسواد و تحصیل کرده دیدم همشون ...

خب چی باعث میشه که طرف شعورش بره بالا ، شما از کجا میدونی کسی که شرایط تحصیل رو نداشته شاید از جای دیگه و تو جامعه به اون فهم و درک رسیده و آدم بروز تری هست