2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من بیست و پنج سالمه و وکیل رسمی دادگستری هستم تا الانم هرچی آدم باسواد و تحصیل کرده دیدم همشون ...

اینجوری نیستش .شعور وادب به سوادنیستش.

یکی همین جا تاپیک زده بود استادم دستش ....

بله بیشتر با سوادها انتظار این هستشکه با شعور وادب باشن.

کاربر مرد
نه عزیزم هیچوقت نمیشه استادای دانشگاه تهرانو با پیام نور یه جای دورافتاده مقایسه کرد هیچوقت نمیشه از ...

من استادای شهرا رو باهم مقایسه نمیکنم گلم میگم استادی ک مثلا توی تهران استاد دانشگاه عالی هست استاد دانشگاه پیام نور و آزاد هم هست اکثرا مشترک هستن

2731
اینجوری نیستش .شعور وادب به سوادنیستش. یکی همین جا تاپیک زده بود استادم دستش .... بله بیشتر با سوا ...

حرف شما درسته ولی من خودم به شخصه تاحالا باسواد بیشعور ندیدم

همچین آدمایی وجود دارن ولی خوشبختانه تاحالا من‌ ندیدم

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید
من استادای شهرا رو باهم مقایسه نمیکنم گلم میگم استادی ک مثلا توی تهران استاد دانشگاه عالی هست استاد ...

عزیزم منظور من اینه که همه ی استادا سطح فرهنگ و فهمشون بالاست ولی درجه‌شون باهم فرق میکنه دانشگاه های خوب قطعا استادای بهتری دارن

من اصلا قصد توهین نداشتم

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید
2740
همینطوری پرسیدم

من دیدم که میگم از خودم نمیگم همین نمونه اش هفته پیش مهندسه اومده بودن خونه ما و میخواستن عرق بخورن بعدم یه حرفایی میزدن که ... کسی با تحصیلات شعور دار نمیشه عزیزم