2737
2739
عنوان

اگر از شنبه همه چیز عادی است..

786 بازدید | 41 پست

‏اگر از شنبه همه چیز عادیست، حسن روحانی باید صبح شنبه با اتوبوس (بدون قرق کردن و استریلزه کردن فوق امنیتی) به ریاست جمهوری برود، در میدان انقلاب در یک اغذیه فروشی عادی یک املت بخورد(مهمان من)، عصر هم با مترو به کاخ‌اش برگردد.

قبول؟

‏اگر از شنبه همه‌چیز عادیست، دختر مقیم اتریش رئیس جمهور شنبه بیاید تهران، برود مراکز خرید هر چه خواست بخرد، همه‌اش مهمان من.

قبول؟

‏اگر از شنبه همه چیز عادیست، جناب رئیس‌جمهور  برود قم، زیارت کند و ضریح را ببوسد.

قبول؟

‏اگر از شنبه همه‌چیز عادیست، کل خورد و خوراک رئیس‌جمهور از رستوران‌های تهران مهمان من.

قبول؟

‏یک بوس و بغل هم ما مهمان رئیس‌جمهور باشیم.

شنبه البته.

قبول؟

* نادر فتوره‌چی

😂خیلی باحال بود

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

این روزا همه طلب بوس و ماچ دارنا

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
2738

یه جوری گفت از هفته دیگه همه چیز عادیه انگار ویروس کرونا بلیط رفت برگشت 7 روزه از ایران چین داره هفته آینده روی ماهمون رو میبوسه و میره😐😐😐

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

با اینکه اصلا طرفدار روحانی نیستم ولی این حرفا رو هم قبول ندارم . بابا رئیس جمهور مملکته ، بیشتر باید مراقب باشه . مثلا وزیر بهداشت که خودش قم نرفت و کار خوبی کرد ، تو این وضعیت بحرانی اینا باید بیشتر مراقب خودشون باشن

با اینکه اصلا طرفدار روحانی نیستم ولی این حرفا رو هم قبول ندارم . بابا رئیس جمهور مملکته ، بیشتر بای ...

مراقب خودشون باشن اما ما آدم نیستیم دیگه ما رو می‌فرستن وسط ۳۰۰ تا دانش آموز

مراقب خودشون باشم اما ما آدم نیستیم دیگه ما رو می‌فرستم وسط ۳۰۰ تا دانش آموز

فکر کنم دیدن مردم میرن شمال ، واسه همین گفتن شنبه تعطیلی تموم میشه ، اکثرا تقصیر خودمونه ، شمال وضعیت بیمارستاناش افتضاحه

خیلی از معلم ها هستن بیماری زمینه ای دارن

درسته چندان برای بچه ها خطرناک نیست

اما برای اونا واقعا خطرناکه و باید توی خونه بمونن

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
فکر کنم دیدن مردم میرن شمال ، واسه همین گفتن شنبه تعطیلی تموم میشه ، اکثرا تقصیر خودمونه ، شمال وضعی ...

بخدا من تا خونه مامانم نمیرم نمی‌دونم چرا باید چوب یه عده رو ما بخوریم اونا نمی‌فهمن این یارو هم نمیفهمه؟

2706