2733
2734
عنوان

نتایج استخدامی دستگاه اجرایی اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط تستهاشو بخون متن درسو نخون من که این کارو کردم و واقعا بعضی تستهاش تو ازمون امد و بخاطره همین به ...

واقعااااا؟

من تا متن درس نخونم نمیتونم تست بزنم چون چیزی یادم نیس وقتی تست بزنم بلد نباشم اعصابم خورد میشه 

2728
من قبول شدم اینبار ..خداروشکر..

واقعااااا

خدارووووشکر 

انشالله موفق باشبین 

رشتتون چی بود؟

چند وقت خوندین 

برا من چ پیشنهادی دارین برا استخدامی اردیبهشت اماده بشم با توجه ب اینک کنکور ارشد هم دارم 

خیلی سردرگمم

2740

کی آزمون هست ؟؟ لطفا به من بگید

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

جواب منم بدید بی زحمت آزمون چه تاریخی هست؟؟؟

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
قرار بود اردیبهشت باشه گلم اما عقب افتاد هنو معلوم نیس 

ثبت نام کردی؟؟؟

مگه اردیبهشت استخدامی داره؟ 

عزیزم کنکور ارشد و دکتری قبل اینک عقب بیافته قرار بود ازمون اردیبهشت باشه اما خبری نیس بخاطر کرونا و اینکه کنکورها عقب افتاده ازمون هم تاریخش عوض شد هنو چیزی نگفتن اصلا تاریخ دقیق مشخص نشده