2733
2734

اول تبریک میگم ب دوستانی ک قبول شدن 

دوم میشه ازشون خواهش کنم کتابهای عمومیشون ب من قرض بدن بعد استخدامی میفرستم براشون هزینه پست هم با خودم 

هرکی قبول کنه دعاش میکنم 🙏😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چی هست؟

با چه مدرکی میشه ثبت نام کرد؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین من کتاب تست گاج دوم و سوم و چهارم گاج رو از کتابخانه عمومی گرفتم توش علاوه بر تست های کنکور تست های استخدامی رو هم داشت و کتاب icdl2013 جلد 1و 2 رو باید بخونی که من اونم قرض گرفتم و بقیه رو هم فقط تست های کتاب. جامع از سایت ای استخدام خوبه تستهاش

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم
2738
همه وزارت ها  اموزش و پرورش  بهداشت  و.... کارشناسی و ارشد

خب با چه مدرکی میشه ثبت نام کرد

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
ببین من کتاب تست گاج دوم و سوم و چهارم گاج رو از کتابخانه عمومی گرفتم توش علاوه بر تست های کنکور تست ...

ن گاج نمیخوام خیلی وقته از دروس دوران دبیرستان دور شدم برام سنگینه گاج 

منظورتون رشته هس؟

نه منظورم دیپلم لیسانس و...

شمام میخونی برا استخدامی؟

ببخشید متوجه نشدم اخرش نوشتی لیسانس و فوق لیسانس

ن گاج نمیخوام خیلی وقته از دروس دوران دبیرستان دور شدم برام سنگینه گاج 

فقط تستهاشو بخون متن درسو نخون من که این کارو کردم و واقعا بعضی تستهاش تو ازمون امد و بخاطره همین بهت بازم گاج رو پیشنهاد میکنم حالا خودت میدونی گلم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم
2706