2737
2739
عنوان

بچه ها کسی هس که ازدوج دومش باشه وبچه شوهرشم نگه داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2025 بازدید | 25 پست
شوهرت بچه رو به زور از مادرش گرفته اورده یا مادر بچه نمی خوادش؟؟ اگه به زور شوهرت اوردتش ، مادر بچه گناه داره با هم همدستی کنید شوهرت راضی بشه بچه بره پیش مادر واقعیش
من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه خواهر خونده دارم... با زندگی نمیکنه ولی روزی دوساعت پیشمونه..... عاشق و کشته مردش نیستیم... ولی بهش تا میتونیم محبت میکنیم.... مامانم هم حتی به خاطر شوهرش هم که شده هوای بچه رو داره... غذا جلوش میزاره... موهاشو شونه میکنه...
تنها پسوردم که هییییچوقت یادم نرفته پسوورد نینی سایته
2742
تو مجبور نیستی ولی اگه محبت کردی شوهرتم نفهمه اون بچه هم نفهمه خدا خودش واسه تو وبچه هات یه عالمه خوشی میاره این فرصتو از خودت واون بچه واسه خوشبخت شدن نگیر مطمئن باش خدا داره امتحانت میکنه.
2738
دوستان راست میگن اون بچه برا امدن به این دنیا هیچ اختیاری نداشته

خیلی ها میرن باوجود بچه داشتن یکی روهم محض رضای خدا از پروشگاه میارن اینکه خونه باباشه شماهم زن باباشی

هرکی نفهمه خدا چنان اجری بهت میده تو نیکی میکنو در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز شاید دست نوازشی بکشی سر اون بچه فردا روزی خدا دستشو موقع نیاز بکشه رو سر بچه ات ازخطری دورش کنه

بگو فقط برا خاطر خدا مطمئن باش خدا بی اجرت نمیذاره
Lilypie Maternity tickers