2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین مختصر داستان زندگی خودمو دختر عموم رو واستون تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 330983 بازدید | 845 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عکس رو هنوز پاک نکرده

کو ریپ کن

لطفا یک صلوات برای ظهور امام زمان بفرستید ، اومدم اینجا حالم خوب بشه اگه فرد مریضی هستید تو تایپیکم نظر ندید و پستمو ریپ نکنید که گزارش میخورید ، آهای کاربری که احساسات بقیه برات مهم نیست و تایپیک دروغ و چرت میزنی حواست هست حق الناس زمان های تلف شده ما به گردنته ؟
بچه ها اینک میگین خوبه قیافم  واقعا نشون از قلب مهربونیه ک دارین  وگرنه من چندان خوب نیس ...

خوشگلی باباااا این چه حرفیه میزنی ... ولی عکست خیلی فیلت.ره عکس بدون فیل.تر بذار 

بچه ها توروخدا دعوا نکین باشه عکس دخترعمومو نمیزارم خودمو میزارم 

نهههه بزااار دعوا نیس توروخدا اونم بزار من چشام خمار خوابه هی نمیزارم بسته شه ک تو عکس دخترعموتو میزاری بزار دیگه اذیت نکن

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
اسی خوبی .ولی این همه رژ نزن .لب خودت خوبه انقدراضافه نکن ا

اصافه نکردم معمول مول همه کشیدم خط لبمو

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                

اسی خودتم بزار دوباره من ندیدم

لطفا یک صلوات برای ظهور امام زمان بفرستید ، اومدم اینجا حالم خوب بشه اگه فرد مریضی هستید تو تایپیکم نظر ندید و پستمو ریپ نکنید که گزارش میخورید ، آهای کاربری که احساسات بقیه برات مهم نیست و تایپیک دروغ و چرت میزنی حواست هست حق الناس زمان های تلف شده ما به گردنته ؟

توروب شرافتت زود بزار .مال دخترعموبقران ن خوابیدیم ن شارژباطری داریم صبحم میخایم بریم سرکار

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏