2733
2734
عنوان

داداشم بدبخت شد توروخدا بیاین ی سوال حقوقی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1728 بازدید | 97 پست
ولی کسی که ادعا میکنه باید اثبات کنه وقتی اثبات نکنه رد میشه .پس بی فایده است

بله  وظیفه اثبات با مدعیه  

آه از این قوم ریایی که درین شهر دو روی روزها شحنه و شب باده فروشند همه♥🎭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بره گردش حساب بگیره به بنگاهی بگه رسیدشو گم کردم لطفا یه نسخه از قولنامه بهم بده و پشت این گردش حساب ذکر کنه و امضا کنه ک این مبلغ بابت رهن فلان خونه توی این تاریخ برداشت شده

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
بره از بانک گردش حساب بگیره ..اون روز که پول واریز کرده اطلاعاتش تو بانک موجوده .طرف دبه کرده ؟ اگر ...

اره کارت کشیده الان میگه قولنامه نوشیم اما چون صاحبخونه نبوده امضا کنه دست بنگاه مونده ینی الان قولنامه دست بنگاه مونده تا صاحبخونخ بیاد امضا کنع بعد بدن ب داداشم،اون نگرانه ک یوقت نزنه زیرش رسید بخاد اینم نداشته باشه بگن پول ندادی 

بازم خداروشکر که الحمدالله وگرنه والا بخدا  

تقریبا حق با زن داداشته چون میگی قولنامه ندارن واقعا طرف بخاد دبه دربیاره و پولو نده میتونه

ربطی هم ب رسید نداره چون تو قانون ما فرض میکنیم شمایی ک این پول رو ریختی ب حساب طرف درواقع ی دینی داشتی و الان اون دین رو رفع کردی

داداشت هم نمیتونه شاهد باشه 

اون بنگاه دار شاید بتونه البته فک کنم ۲تا شاهد میخان

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

اووو انگار چی شده 

بره بانک رسید بگیره 

معلوم میشه به حساب طرف پول ریخته دیگه

اینجا شرایطم رو میگم چون براگ سخته هر وقت تاپیک میزنم تک به تک به همه بگم😞من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره .شوهرم کارگر مشکل ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم
درود کسایی قرابت سببی و نسبی دارن نمیشه زیاد به عنوان شاهد روشون حساب کرد و طرف دیگه به اصطلاح میتو ...

خونخ رو تحویل گرفته کلید خونه دستشع داره زندگی میکنا توش....اما چون صابخونخ نبوده ک زیر قولنامه رو امضا کنه دست بنگاه مونده داداشم نگرانه ک نزنن زیرش 

خونخ رو تحویل گرفته کلید خونه دستشع داره زندگی میکنا توش....اما چون صابخونخ نبوده ک زیر قولنامه رو ا ...

خب بنگاهی شاهد تحویل پول نبوده مگه؟؟؟

وسیع باش و سربه زیر ،تنها باش و سخت پذیر ،خمیر ما را با محبت و ادب سرشته اند
خوب عزیزم این خودش دلیله دیگه ،در ازای پولی‌که‌پرداخت شده کلید خونه‌و دادن‌بهشون الکی‌که گسی‌نمیره ک ...

اره منم همینو اول بهش گفتم  نگران نباش اما نمیدونم چرا انقدر نگرانه

زنش مگه عقب موندست؟یاتو غار زندگی کرده؟خب میره پیرینت حساب میگیره ساعتشم مشخصه حتی

گلم شا انگار خبر نداری صورت حساب دلیلی واسه مدرک بودن نیس طرف خیلیراحت میتونه بگه اینا به من قرض داشتن پرداخت کردن تامام عقب مونده نگو 😏

2706