2733
2734
عنوان

داداشم بدبخت شد توروخدا بیاین ی سوال حقوقی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1728 بازدید | 97 پست
ببین گلم اگه داداشت رسید یا قولنامه نگیره بنگاهیه راحت میتونه دبه کنه الکی اک نمیگم سر یکی ازدوستای ...

خب داداشم کلید خونه رو از بنگاه گرفته توش زندگی میکنه خب این خودس دلیلش نمیشع؟

بازم خداروشکر که الحمدالله وگرنه والا بخدا  
خب داداشم کلید خونه رو از بنگاه گرفته توش زندگی میکنه خب این خودس دلیلش نمیشع؟

نه گلم نمیشه بنگاهیه میتونه ادعای دزدی هم کنه بهتره داداشت بره و نگه رسید رو گم کردم بگه قول نامه بنپیسه و بفرسته خود صابخونه امضاش کنه پست کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلیل نمیشه اگه بنگاهه بزنه زیرش چی طرف کارت رو تو بنگاه کشیده به حستب بنگاهی نه صاحب خونه به اینم تو ...

خب همبن مخفیانه ساکن شدن  همینم بابد بنگاه بتونه ثابت کنه خودش ب داداشم کلید خونه رو داده، اونم بابد ی مدرکی واسه ثابت کردن حرفش داشته باشه 

خب همبن مخفیانه ساکن شدن  همینم بابد بنگاه بتونه ثابت کنه خودش ب داداشم کلید خونه رو داده، اونم ...

اون چیزی واسه ثابت کردن نداره اگه گیر بیوفته شما پولتون دسته اونه باید درست و عقلانی اقدام کنین

2731
نه ثابت نمخواد من دادگاه نرفتم اما دوست شوهرم همین بلا سرش اومد دقیقا همین بلا البته ایشون بعانه زده ...

ینی ۱۰ میلیونشو با همین دروغ خورد😥وای چقدر این بنگاهیا دزدن اخرش چیشد؟

خوب از کجا معلوم صاحبخونه ادم بدی باشه و زیر بار نره؟؟؟

معلوم نیست اما دارن بدترین حالتو درنظر مبگیرن هرچند ک الان همه بد شدن حق دارن

ینی ۱۰ میلیونشو با همین دروغ خورد😥وای چقدر این بنگاهیا دزدن اخرش چیشد؟

اره راحت خورد یه ابم روش رفت به قاضی گفت که فلانی لهم قرض داشت اون بود مدرکی نداست که دوست شوهرم با هزار بدبختی پول اون خونه رو@جور کرده بودا چطور از گلوش پایین میره

2740