2752
2734
عنوان

داداشم بدبخت شد توروخدا بیاین ی سوال حقوقی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1736 بازدید | 97 پست
نه...فقط کلید خونه ای ک گرفته رو داره توش اساس گذاشته

خوب عزیزم این خودش دلیله دیگه ،در ازای پولی‌که‌پرداخت شده کلید خونه‌و دادن‌بهشون الکی‌که گسی‌نمیره کلید پیدا‌ کنه بشینه اصلا‌ جای‌نگرانی‌نیس

آه از این قوم ریایی که درین شهر دو روی روزها شحنه و شب باده فروشند همه♥🎭
حق داره خانومش خب اون کسی که پولو بهش داده اگه ادم درستی اگه باشه دوباره رسید میده البته با ذکر شرای ...

خب ترس از همین دارن ک طرف ادم خوبی نباشه بعدا بخواد اذیت کنه

بازم خداروشکر که الحمدالله وگرنه والا بخدا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درود کسایی قرابت سببی و نسبی دارن نمیشه زیاد به عنوان شاهد روشون حساب کرد و طرف دیگه به اصطلاح میتو ...

توی قانون مدنی گفته شده هر کسی وجهی برای کسی واریز کنه اصل بر اینکه بدهیش رو پرداخت کرده مگر اینکه اثبات کنه واریز بابت بدهیش نبوده . پس نمیشه روی واریز حساب کرد

توی قانون مدنی گفته شده هر کسی وجهی برای کسی واریز کنه اصل بر اینکه بدهیش رو پرداخت کرده مگر اینکه ا ...

یه نوع قرینه و اماره مثبته 

وسیع باش و سربه زیر ،تنها باش و سخت پذیر ،خمیر ما را با محبت و ادب سرشته اند
توی قانون مدنی گفته شده هر کسی وجهی برای کسی واریز کنه اصل بر اینکه بدهیش رو پرداخت کرده مگر اینکه ا ...

ضمنا قسمت اخر رو فراموش کردید مگر این که ثابت کنه...

چطوری میخواد ثابت کنه که طلبکار بوده؟

خب ترس از همین دارن ک طرف ادم خوبی نباشه بعدا بخواد اذیت کنه

عزیزم پس به داداشت بگو به صاحب خونه بگه حتما قولنامه بنویسیم و اصلا بهش نگه رسید رو گم کردم که متوجه بشه و خدایی نکرده کاری بخواد بکنه ایشالا که ادم خوبیه

ژ ژ آ🕊
ولی کسی که ادعا میکنه باید اثبات کنه وقتی اثبات نکنه رد میشه .پس بی فایده است

دادخواست جلب نظر شهود 

امکان ثابت کردن هست

2706