2737
2734
عنوان

خانومای گل تو دوران نامزدی خونه شب خونه همسرتون موندین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8701 بازدید | 134 پست

ما همون اول عقد كرديم سالگرد عقدمون عروسيمون بود دريييغ از حتي يكبار شب پيش هم بودن،نه اون اومد نه من رفتم،اولين شب بعد تالار و عروسي بود،سخت بود ولي خوب احترام گذاشتيم به خواست پدر من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله ولی کم مثلا ماهی یه بار همسرم بیشتر میومد خونه ما میموند مثلا هفته ای بار، مسافرت و اینا میرفتیم یعنی مشکلی از اون نظر واسه پیش هم موندن نداشتیم بیشتر به خاطر رابطه‌مون با خانواده‌ها رعایت میکردیم من دوست نداشتم همش اونجا باشم و زیادی عادی و صمیمی بشیم برا هم

2740
کسی قصد نداره بره زیر یه سقف فقط میخواستم بدونم فرهنگ خانواده های مختلف چطوره و ازتون نظر بخوام که ک ...

متوجه حرف من نشدي

من گفتم وقتي شرايط زير يك سقف رفتن و زندگي مشترك ندا يد عقد چه معني ميده؟؟خب الان شما زن و شوهريد اما دختر باباتم هستي شب خونه باباتي خب اينا فقط اذيت كننده است تا اينكه خاصيتي داشته باشه

نامزد ميكردين تا موقع ازدواجتون يهو عقد ميكردين و زندگي 

همون راضی کردن هم کار دستش میده ها.از من گفتن بود

بابا ول کنیدا اخر و اول که قراره این اتفاق بیافته چه توی عقد چه توی عروسی 

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
حتما که نباید دخول انجام بشه.یه جور راضیش کن دیگه.دختریتو حفظ کن‌.

اون اتفاق نیفتاده 

من دختریمو حفظ کردم 

و همسرم هم اصراری بر انجام اون عمل نداره 

ولی میگه دلم میخواد شب پیشم بمونی 

ما اوایل عقد راجع بهش حرف زدیم که این مسئله برای بعد عروسیه 

ولی نظر اطرافیان این نیست مخصوصا مامان خودم و مامان همسرم فکر میکنن من دختر نیستم و قراره شکمم بیاد بالا

💫🧡
چ حرفا...ما ک خو دوران عقد هر شب باهم بودیم...مادرشوهرم برای اینکه کم میرفتم پیششون ازم ناراحت میشد ...

فرهنگشون پایینه دیگه.پدرخودم  اجازه میداد اونوقت اینا ادا درمیاوردن☹شوهرمن نمیومد خونمون.چون هم وسیله نداشت هم کارش جوری بود که دیروقت میومد خونه‌

آخی.چه مادرشوهر مهربونی😙😙😙

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

نمون به نفعته

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2706