2737
2734
عنوان

شوهر دختر خالم خواهرمو بوسیده 😑

1007 بازدید | 31 پست

کلااااا بگما با دختر خاله کوچیکمم چیگ و پیک داره ینی خواهر زنش کلا در حدی فکر کنین دختر خالم پیشش ولوو میشه یا همدیگرو مشت میزنن انقد تااباوعه مثلا کادو ولنتاین و روز زن و هزار کوفت زهرمارم برای دختر خاله کوچیکم میگیره ولی واسه واسه زنش نه 

دیشبم هعی دستشو میزد به رون مامانم 

یا هعی از دست خواهر کوچیکم میگرفت میکشید خواهر کوچیکم ده سالشه امروزم موقع رفتنی صورت خواهرمو گرفته بوسیده 

کلا چون پول زیاد خرج میکنه به چشم کسی نمیاد و زبون بازه من خیلییی حس بدی میگیرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ای آدم مریضه

خدایا سختی این زندگی رو برای من آسون گردان.خدایا صبر و بردباری منو زیاد کن 🥲💔🙏🏻                   حتی ماهی هم تا دهنش رو باز نکنه صید نمیشه.پیش هیچ کس از زندگی و راز هاتون نگین تا زمین نخورین:)😊😇
2740

یه سوال تازه یادم امد خاله ی زن محرم محسوب نمیشه؟ 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  

چقد عوضی انقد بهش میدون ندید به خواهرت یاد بده نزاره این مردک بوسش کنه و اینکه مادر شما چرا واکنش نشون ندادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من یکی به غیر همسرم بخواد دستش بخوره بهم غوغا به پا میکنم🫥

بعدم خاک یر سر اون خواهر زن که داره تر میزنه به زندگی خواهرش

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.
2706