2733
2734
عنوان

شوهر دختر خالم خواهرمو بوسیده 😑

1040 بازدید | 31 پست

کلااااا بگما با دختر خاله کوچیکمم چیگ و پیک داره ینی خواهر زنش کلا در حدی فکر کنین دختر خالم پیشش ولوو میشه یا همدیگرو مشت میزنن انقد تااباوعه مثلا کادو ولنتاین و روز زن و هزار کوفت زهرمارم برای دختر خاله کوچیکم میگیره ولی واسه واسه زنش نه 

دیشبم هعی دستشو میزد به رون مامانم 

یا هعی از دست خواهر کوچیکم میگرفت میکشید خواهر کوچیکم ده سالشه امروزم موقع رفتنی صورت خواهرمو گرفته بوسیده 

کلا چون پول زیاد خرج میکنه به چشم کسی نمیاد و زبون بازه من خیلییی حس بدی میگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ای آدم مریضه

خدایا سختی این زندگی رو برای من آسون گردان.خدایا صبر و بردباری منو زیاد کن 🥲💔🙏🏻                   حتی ماهی هم تا دهنش رو باز نکنه صید نمیشه.پیش هیچ کس از زندگی و راز هاتون نگین تا زمین نخورین:)😊😇

یه سوال تازه یادم امد خاله ی زن محرم محسوب نمیشه؟ 

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤

چقد عوضی انقد بهش میدون ندید به خواهرت یاد بده نزاره این مردک بوسش کنه و اینکه مادر شما چرا واکنش نشون ندادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من یکی به غیر همسرم بخواد دستش بخوره بهم غوغا به پا میکنم🫥

بعدم خاک یر سر اون خواهر زن که داره تر میزنه به زندگی خواهرش

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.
2706