2737
2739

سلام به همه دوستای خوب

با برادرشوهرم و خانمش قلبا خیلی خوب نیستم و ظاهریه و رفت و آمد هم سالی یکی دوبار .... همش به پسرم تیکه و متلک میندازه وقبلنا به خودم مینداخت الان که فهمیده خیلی ناراحت میشم با پسرم کل کل میکنه و تو کارهای تربیتی اش امر  نهی میکنه و هر دفعه میبینمش تا چند روز حالم خرابه...

بماند که واسه تبریک قبول شدن دخترش تو دانشگاه پیام گذاشتم و جواب نداد ...گفتم من وظیفه مو انجام دادم 

برادر شوهرم خیلی تو اینستا کامنت میذاره ولی دیگه پست هاش رو ندیده میگرفتم و اهمیتی نمیدادم تا اینکه چند روز پیش کامنت تبریک روز مهندس گذاشت و اسم  من و چند نفر دیگه رو آورد...منم خیلی با احترام و صمیمت تشکر کردم و آرزوی سلامتی برای خودش و دختر مهندس اش

از اینکه خودش و خانومش خوندن و جواب بقیه رو دادند و هیچ واکنشی به تشکر من ندادند احساس بدی به خودم دست داد و پشیمون  شدم  و کامنت خودم رو پاک کردم

دیگه دوست ندارم حتی پست های همدیگرو ببینیم.به نظرتون میبینه که من کامنت خودمو پاک کردم. میشه کاری کرد که دیگه پیج منو نبینه

میوتش کن،راحت بشی

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونو ک میبینه پاک نمیکردی بهتر بود ضایع شد

تنها کار آنفالوعه ک ضایعس

یا ک پیجتو عوض کن کلا پرایوت کن ایناروهم فالو نکن رکوئستشونم قبول نکن

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
اونو ک میبینه پاک نمیکردی بهتر بود ضایع شد تنها کار آنفالوعه ک ضایعس یا ک پیجتو عوض کن کلا پرایوت ...

پاک کردنمو میبینه البته یکروز بعد از اینکه دیدم جوابی نداد بهم برخورد و پاک کردم...چه بد شد

شاید اعلانش نرفته براش عزیزم.

مهم اینه اسمتو اورده و تبریک گفته.

خوشبین باش

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2706