2737
2734
عنوان

وای بچه ها داره از اسمون سیل میباره

| مشاهده متن کامل بحث + 1657 بازدید | 121 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کوچه سجاد نزدیک همیم

خخخخ همیشه ازاونجا نون میگیرم الان یه ماهه ببرون درنیومدم 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2731
حالا که داریم به ظهور نزدیک میشیم خیلی میترسم چون نه نمازی خوندم نه روزه هامو درست درمون گرفتم....عی ...

دقیقا اکثرا مثه همیم ادای دین ب خدا نکردیم من مطمئنم اخر زمانه کاش باشه راحت شیم

2738
مگه بارون ترس داره؟ 😐از ساعت دوازده شهرما هم بارونیه. دوس دارم تا چن روز همینطور بزنه. ولی فکر نکنم ...

عزیزمن خیلی خیلی شدیده با صدای رعدوبرق این طور پیش بره سیل میاد با کر ونا نمردیم اما با سیل میمیریم

مگه بارون ترس داره؟ 😐از ساعت دوازده شهرما هم بارونیه. دوس دارم تا چن روز همینطور بزنه. ولی فکر نکنم ...

این بارون نیست که سیله خیلییییییییئی زیاد بود خیلی خیلی دوروبر خونمون خالیه کوبیده میشد به دیوارا پنجره ها....طوفانم هستتتتتتتت

تیکر تولد یکسالگیه پرنسسمه👸
عزیزمن خیلی خیلی شدیده با صدای رعدوبرق این طور پیش بره سیل میاد با کر ونا نمردیم اما با سیل میمیریم

سیل نمیاد انشالا. اینجا هم رعد و برق وحشتناک بود دیشب. اصلا نخوابیدم. نه از ترس هااا😄

2706