2733
2734
عنوان

وای بچه ها داره از اسمون سیل میباره

1657 بازدید | 121 پست

من جنوب تهرانم و از 5 دیقه پیش یهو هوا افتضاحتر شد طوفان شدید رعدوبرق بارون شدیددددددددد یعنی منو بچم خواب بودیم یهو انقد صداش وحشتناک شد از خواب پریدیم....خیلی وحشتناکه..

از ترس داشتم زنگ میزدم شوهرم😐

خدا بخیر کنه....کوچمون پر اب شده و جای هیچ ماشینی نیست....هنوزم وحشتناکهه

تیکر تولد یکسالگیه پرنسسمه👸

منم جنوب تهرانم نازی اباد 

منم‌ترسیدم دقیقا تگرگ‌ بود میخورد ب شیشه🤦‍♀️🤦‍♀️

من پلللنگ نیستم😂😂😫هیچ عملی ندارم❤لبامم ژل نیس سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ يه حيوونِ. حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميه بود. کپ پنگوئن بود. هميشه هم مثل پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي کمي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم😌خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد لب شتری ک خوب بود بضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره. معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهرما هم دیروز طوفان با برف بود خوابید بعد۱ ساعت الانم سرد سرد دوتا بخاری آخرش ولی فقط پیش کناری گرم بقیه جای خونه سرد

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2731

من شرقم همینه اوضاع

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2738

خیلی بد بود 

سکته کردم 

بچم کوچیکه خیلییی نگرانشم خدایا رحم کن بهمون 😭😭

اگه خوب تا کردی نشد .... مچاله کن !!! ‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌           ‌              ‌        ‌        ‌   ‌ آلوجنگلی سابق 😐

منم الان شوهرم رفت بیچاره باموتور گف بارون کمه تا پاشو بیرون گذاشت اینجوری شد نمیتونمم زنگ بزنم یوقت حواسش پرت میشه حتی بارونی هاشم نپوشید فقط کاپشن

خیلی نگرانشم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
2706