2733
2739
عنوان

سلام خانوما!بيايد آمار بديد از شهراتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1756 بازدید | 119 پست

شبکه خبر رودنبال میکنم دلیلی هم واسه دروغ گفتنشون نمیبینم اصلا چه فرقی داره 10 تا یا صدتا....رعایت کنیم بهداشت رو تانگیریم الان همه دنیا درگیره دیگه

به آب و دونه ها  دلخوش نباشیم

چرا مردم‌ میرن مسافرت این واقعا برام عجیبه واقعا متاسفم 

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشهد فعلا خبری نیس.... میترسم ی قدم برم بیرون.. حال خوبی ندارم اصلا... در حدی ک دوس دارم اینستا و تل و.. همه رو پاک کنم.. چون هر کسی ی چیزی میگه.. استرس داغونم کرده.. وسواس گرفتم 😢

عزیزم کجای کاری رسانه ی ملی رو ول کن.۸۰ نفر تو اصفهلن مبتلا شدن حدود ۱۵ تا مردن ۱۲هزار نفرن ناقلن .

اتفاقا من رسانه بین المللی رو دنبال میکنم چیزی که تو داری میگی هم بهداشت جهانی نگفته چجوری تو اطلاع داری الان

الکی اطلاعات دروغ نده 

2728
از پریشب بی وقفه داره بارون میاد نمیتونیم بریم بیرون اصلا

استان فارس هم‌از دیشب باد خیلی خیلی خیلی خیلی شدید با بارون‌ میاد اتقدر باد شدید هست که ما وسط خونه خوابیدیم‌ ی وقت پنجره ها کنده نشه بیفته رومون‌ اونم پنجره های مسکن مهر که .....

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
منم اصفهانم چیزی نشنیدم تا حالا 

اصفهانم فوتی داشته، دوتا بیمارستانم دارن تخلیه میکنن

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
شبکه خبر رودنبال میکنم دلیلی هم واسه دروغ گفتنشون نمیبینم اصلا چه فرقی داره 10 تا یا صدتا....رعایت ک ...

همينطوره

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
اخبار که میدن دست مردم الکیه،اخه مگه میشه ههمه خوب شن،آخبار گفت حتی بعضی مریضایی که کرون گرفتن،سرپای ...

آره بابا آخه آمارمون جالبه اونایی که بعد از ما گرفتن آمارشون از مال ما بدتره

بعد یارو رو برداشتن آوردن تو شبکه خبر ک رون ا داشت با آستین جلو عطسه شو می‌گرفت

احتمالا میگن ماسک نزنید می‌خوان ماسک رو صادر کنن

2740

گفتن شیراز سه مورد بوده همه رسانه های معتبر اعلام کردن بعد گفتن شایعه بوده آخه رسانه معتبر باید شایعه پخش کنه نمی‌دونم والا فکر کنم نمی‌خوان خیلی بزرگ جلوه بدن و آمار درست نمیگن الان تو خود دولت و مجلس مگه چند نفره که اینقدر شیوع پیدا کرده وای به حال مدارس که گفتن از شنبه روال عادی مگه کرو.  نا اومده بود سفر که تا شنبه برگرده و همه چیز عادی بشه

اخبار که میدن دست مردم الکیه،اخه مگه میشه ههمه خوب شن،آخبار گفت حتی بعضی مریضایی که کرون گرفتن،سرپای ...

حتی بخوایم به اخبار خودشون اکتفا کنیم روزی ۳ یا ۴ نفر کشته کم نیست 

خیلی باید مراقب باشیم بیشتر به خاطر پدرمادرامون

هرمزگان 2تا را اعلام کردن اما مطمئنا بیشتره..مردم همیشه در صحنه هم برای مسافرت اومدن که از اینجا کرو ...

همونا اوردن براتون جانم

دیروز وزیر بهداشت گفت متاسفانه هر شهری مثبت شده ردش به قم رسیده

استان فارس هم‌از دیشب باد خیلی خیلی خیلی خیلی شدید با بارون‌ میاد اتقدر باد شدید هست که ما وسط خونه ...

شیرازی هستید...؟ خدا رحم کنه😭... خيلی مواظب باشید... 

2706