2737
2734

خانوما من همیشه 5 روزه یا 6 روزه پریودم تموم میشه... دیروز روز 5 ام بود که هیچ خونی نبود و من فکر کردم تموم شده... حالا دیشب نزدیکی داشتم... الان از خواب پاشدم دیدم رو دستمالم خون قرمز روشن هستش ممکنه هنوز پریود بوده باشم؟.... چون قرمز روشنه هم نگران شدم کسی نجربه داشته؟؟..

تا روز ۷ عادی قبلش نزدیکی نکن عفونت میگیری حتی اگه پاک پاک باشی

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

وقتی تازه پاک میشی مثلن ی روزه ک پاک شدی رابطه داشته باشی دوباره خون پری میاد واسه من ک اینطور بوده حداقل باید دوروز بگذره قشنگ خوب شی 

❤🌺نفس مامان۹۹/۵/۲۵زمینی شد🌺❤☆♡ چهارتاآدم حسابی توزندگیت نگه دار،بقیه فقط سلام،خداحافظ👋☆♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستان اگه 1 روز قبل پری رابطه داشته باشی و پری نشی ممکنه حامله باشی یا ممکنه چون نزدیکی داشتی پری نشده باشی

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
تا روز ۷ عادی قبلش نزدیکی نکن عفونت میگیری حتی اگه پاک پاک باشی

انقد ترسیدم اخه روزای اخر پریودم خونم تیره س اما این خیلی روشنه انگار تازه س... موقع نزدیکی هم انگار خشک خشک بود 

2738
انقد ترسیدم اخه روزای اخر پریودم خونم تیره س اما این خیلی روشنه انگار تازه س... موقع نزدیکی هم انگار ...

رحمت زخم شده شاید .رحم بعد پری دو روز اونجوری بعد موفع های تخمگزاری قشنگ ابکی میشه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
بدون روش جلوگیری؟

بله. آخه اقدام به بارداریم. 6 موعد بود نشدم. میگم شاید برا نزدیکی بوده. به خودم امید ندم الکی

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
نمیدونم والا... ترسیدم حسابی حالا باید این 5 شنبه جمعه صبر کنم بعد برم دکتر

مایعات فراوان بخور نزدیکی نکن دکتر لازم نیس

2706