2737
2739
عنوان

دیشب سالم خوابیدم الان بیدارشدم گلوم خشک خشک

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا یه بیمار انداختن بیرون عجبا؟مگه همه قمیا بیمارن

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
2728

کرون ا اصلا گلو درد نداره. بعدم خواهم 14 روز نهفته هست. چجوری یه شبه گرفتی. شب سرما خوردی. اینقدم تلقین نکن

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
عوض قرنطینه انداختنش بیرون ملتو الوده کنه عجب تدبیری. شما نگران نباش ان شا الله همون سرماخوردگیهای ...

اونجا یه ازمایشگاه ساده بود گفتن برو زودتربیمارستان سرفه میکرد یدونه دستمالم برنداشته بود بزاره جلو دهنش

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
تا حالا اینطوری نشده ام 

از این به بعد میشی یه آب عسل بزار کنار یا شب قبل خاب  بخور تا صبح گلوت نرم میمونه. 

اگه تست تحمل گلوکز داشتی که خیلی این حالت طبیعیه. ...

از علائم کرون خشکی گلو نیست تنگی نفس و تب بالای 38 و نیم و بدن درده 

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
2738
من شنیدم هر یه ربع یه جرعه اب گرم بخورید .

اینو نمیدونم پریشب شبکه سه صحبت میکرد دکتر گف اب ولرم هرروز

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
آزمایش کر.ونا داده بوده ؟؟؟ مثبت بوده؟؟؟یا نه فقط از قم اومده بوده ؟؟ 

نه بابا اصلا کر و نابه گوششم نرسیده بود اون خون گیرمیگفت با آب وتابم تعریف میکرده که اره دخترم یه هفته اس ازقم برگشتم خون قدرخوش گذشت بعداومدن سرما خوردم سرفه میکنم تنبلیم میادبرم دکتر

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
اونجا یه ازمایشگاه ساده بود گفتن برو زودتربیمارستان سرفه میکرد یدونه دستمالم برنداشته بود بزاره جلو ...

هرچی که بود گذشت الان با روحیه باشید همین باور کنید استرس از خود ویروس بدتره قدرت تلقین تخریبش از اصل ماجرا بیشتره پس بی خیال باشین در ضمن رعایت نکات 

از این به بعد میشی یه آب عسل بزار کنار یا شب قبل خاب  بخور تا صبح گلوت نرم میمونه.  اگه ت ...

بارداری خودتم بهترمیدونی تنگی نفس هم دارم از ۱ ماه قبل وحرارت بدنمم همیشه بالاس 😁پس تشخیص اش سخت 

برای آرامش دلم دعا میکنین؟؟ باردارم شوهرمم پرستاره امروز رف بیمارستان شیفت ،گفتن که نمیذارن بیاد تا ...

عزیزم نگران نباش ان شاالله چیزی نیس.تو استرس بیخودی به خودت نده.هر چی خدا بخواد همون میشه

2706