2733
2734
عنوان

دیشب سالم خوابیدم الان بیدارشدم گلوم خشک خشک

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون از قم آمده بود بهش گفتن کرونایی آخر مگه همه کرون دارن تو قم؟!!!! واقعا برای سطح فکری شهری که توش هستی متاسفم استارتر  حتا اگه مریض هم باشه باید کمکش کرد اون وقت😳😳

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
2728
یه نفس عمیق بکش حدود 10 ثانیه نفستو حبس کن بعد از 10 ثانیه بده بیرون  اگر به سرفه افتادی مشکوک ...

انجام دادما سرفه ای درکادنبود😁

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2738

برای آرامش دلم دعا میکنین؟؟

باردارم شوهرمم پرستاره امروز رف بیمارستان شیفت ،گفتن که نمیذارن بیاد تا شنبه که ج ازمایشش بیاد ،قراره از پرسنل ازمایش بگیرن و سه روز قرنطینه😔😔😔

تاپیکای زایمان طبیعی یا سزارین منو اد کنین عشقولیا😘😘😍❤

نترس عزيزم از ديروز كه انقدر سريع علاعم نشون نميده اولا دوما باردارها سيستم ايمنيشون خيلي قويتر از عادياست اصلا ترس بخودت راه نده هيچيت نيس نترس فقط

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
چون از قم آمده بود بهش گفتن کرونایی آخر مگه همه کرون دارن تو قم؟!!!! واقعا برای سطح فکری شهری که توش ...

سرفه میکرد یه وضعی بودا نرفته بود دکتر به خاطرسرما خوردگی اومده بود ازمایش تیروعید تو ازمایشگاه خصوصی بده و با خون گیر دردودل میکرده 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2706