2737
2734
عنوان

چه خبره واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 71 پست
بهترین اجیل که فقط مغر داره گرفتم 95 تومن.دیوه از اون بهترم بود 120 هزار. نری گرون تر بخری

من شوهرم جداجدا میگیره عزیزم

قیمت اونارو خبر نداری؟

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر نگرانمون کردی...🤣 مواظب باش گرون بهت ندن.

یه چیزم بهت بگم منم فکر میکردم نازی آباد قیمتش بهتره اما واقعیت اینه از خورد و خوراک و پوشاک گرون میده اومدم سمت خودمون بهتر شده . شوینده هم نگرفتن تا حالا از اونجا.

موز که ۱۳ تا۱۴ هست لیموشیرین هم خیلی باشه ۶تومن تاید هم پاکتی ۷تومنوگرفتم من ساید به شما گرون مینداز ...

کدوم شهری عزیز؟

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2731
من شوهرم جداجدا میگیره عزیزم قیمت اونارو خبر نداری؟

پسته 120.گردو 80.بادوم 40.بادوم زمینی 22

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
استارتر نگرانمون کردی...🤣 مواظب باش گرون بهت ندن. یه چیزم بهت بگم منم فکر میکردم نازی آباد قیمتش ب ...

عزیز اینجا واقعا نسبت به محل زندگی خودم قیمتا خیلی خیلی بهتره

اینجا مانتو میگیری 400 من نازی اباد به چه قشنگی دیدم 200

یه رستوران میری سمت ما والا بخدا زیر 300 درنمیاد تازه بدون بچه

اینجا قشنگ با 150 همه سیر میشن 

خیلی خوبه که

موز که ۱۳ تا۱۴ هست لیموشیرین هم خیلی باشه ۶تومن تاید هم پاکتی ۷تومنوگرفتم من ساید به شما گرون مینداز ...

والا معلوم نیست از کجا چی میخره

من شوهرم جداجدا میگیره عزیزم قیمت اونارو خبر نداری؟

گرون ترین بادام هندی ۱۸۵ 

پسته خام گرفتم صد و ۵۰ پسته شورش یادم نیست.

تخمه هم کدو بالاتر از کیلویی ۳۰ تومن ندیدم 

فندق اعلا ۱۶۵ 

آفتاب گردونم۲۸ 

بقیه شو نمیدونم 

ما همیشه اینا رو میگیریم هر دوماه یه بار ‌البته نیم کیلو نیم کیلو

2738
پسته 120.گردو 80.بادوم 40.بادوم زمینی 22

مرسی عزیزم💓

خدا رحم کنه قیمتو😑

گرون ترین بادام هندی ۱۸۵  پسته خام گرفتم صد و ۵۰ پسته شورش یادم نیست. تخمه هم کدو بالاتر از ک ...

مرسی خانومی💓

مطمئنی  ۹۵ هست ؟ اخه پارسال اجیل خوب کیلو ۱۸۰ اینا بود

میگم دیگه عالی ترینش کیلو 120 بود فقط مغز

اونکه میگم 95 یکم کشمش و شکلات قاطیش بود. شهرضا

عزیز اینجا واقعا نسبت به محل زندگی خودم قیمتا خیلی خیلی بهتره اینجا مانتو میگیری 400 من نازی اباد ب ...

خب ما رستوران هامون رو با تخفیفان و نت برگ میریم بهترین محله های تهران 

مانتو هم تا حالا بالای ۲۰۰ نخریدم ...😁 گرانترین ۱۸۵ تومن تازه اکثرا آنلاین میخرم. (تعریف از خود نباشه همیشه هم شیک پوشم)

چادر هام هم همیشه آنلاین میخرم . 

به نظرم اونجا شاید نسبت ب محل شماارزون باشه اما جز جاهای گرونه. 

یکی نازی آباد یکی امام زاده حسن . قبلا خوب بود چندساله خیلی گرون شدن

2706