2733
2734
عنوان

چه خبره واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی شیشه پاککن شد 25 ی پودرماشین 20 ی بسته دستمال توالت 8 تایی هم گرفتم 36

خیلی گرون بهت دادن تقصیر خودمونه اگه وقتی گرانفروشی میکنن به تعزیرات زنگ بزنیم پیگیر بشیم اینجوری نمیشه ه

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
2728
چادر از کجا آنلاین میگیریم  چه مدلی  چه جنسی

از دیجی کالا.

قبلا از بامیلو.

تخفیف های خوبی داره.

من کرپ ایرانی میگیرم برای دم دست . برای مهمونی هم کن کن براق 

ساده لبنانی بیروتی دارم 

مثلا لبنانی شهر حجاب قد ۱۷۰ رو خریدم ۱۶۵ تومن برای دم دست.

اون کن کن ها رو پارسال خریدم لازم ندارم فعلا برای خرید مجدد

سوالی بود؟ اره . الان دیدم بیروتی حریر اسود ۱۷۹  لبنانی کرپ ایرانی ۱۶۲ یا ۱۶۳ تومن تو دیجیکا ...

اره عزیزم  شمااز همون شهر حجاب خرید میکنید؟؟؟

کدوم جنس بکیرم بهتر ؟؟؟

بعد کدوم مدلش 

همیشه دانشجویی پوشیدم 

الان عبایی جده بگیرم خوبه ؟مدلش قشنگه؟؟

2740
اره عزیزم   شمااز همون شهر حجاب خرید میکنید؟؟؟ کدوم جنس بکیرم بهتر ؟؟؟ بعد کدوم مدلش ...

من از دیجی کالا شهر حجاب راضیم چون هم قیمت و هم جنسش خوبه.

اما عبایی جده قشنگه اما من لبنانی و بیروتی انتخاب کردم چون حجابش کامل تره. از نظر جنس و قیمت من راضی بودم مدل سلیقه ایه

دو کیلو موزت خودش ۴۰ تومنه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤