2733
2739
عنوان

تاپیک ما خار داره نمیاین؟ حوصلمون سر رفت اه

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 96 پست
وای من چرااینقددلم میخادکله خواهرشوبکنم عوضی خیلی رومخه بااون شمیز جادوگر اه😡

😾 اره واقعا شمیز خیلی پسته 😹 اون‌پسر شمیز چقدر اراذله  همش تو فکر اینم این بشر  ایدز نمیگیره  اصلا عین خیالش نیست  طرفش کیه  به همه اوکی میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نمیدونم منم بزارم یا ن خخخ

هر چی دلت میگه بزاری میره تو گوگل ولی کسی نمیبینه یه مرده هم هست میاد عکسارو از نی نی سایت برمیداره پخش میکنه هی

×بعضیا هیچوقت گرسنه نمیمونن چون حسرت مارو میخورن×
2738
خب اولشو باید ببینی همش تقصیر جرن

😹 اره سه روزه  از قسمت اول دیدم تا ۳۲  بکوب همه رو دیدم که یهو صد حال خوردم دیدم هنوز بقیشو  ترکیه نساخته  تو قسمتای بعدی  جرن خیلی خوب میشه پشیمون میشه اصلا 😾ولی ندیم بدجنس نمیبخشش الانم از خونه انداختش بیرون 

هر چی دلت میگه بزاری میره تو گوگل ولی کسی نمیبینه یه مرده هم هست میاد عکسارو از نی نی سایت برمیداره ...

میشه ور داشت ک میشناسمش خخخخ

تیکرتولد۵سالگی دخترمه😍😍شاید این وسطاتیکره بارداریم شد😜😜
وای من چرااینقددلم میخادکله خواهرشوبکنم عوضی خیلی رومخه بااون شمیز جادوگر اه😡

ارامش خودتو حفظ کن اگه میتونی تعریف کن چی شده عزیزم  

×بعضیا هیچوقت گرسنه نمیمونن چون حسرت مارو میخورن×
😾 اره واقعا شمیز خیلی پسته 😹 اون‌پسر شمیز چقدر اراذله  همش تو فکر اینم این بشر  ای ...

چطورمیشه جرن عاشق پسرشمیزمیشه؟

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2706