2733
2734
عنوان

تاپیک ما خار داره نمیاین؟ حوصلمون سر رفت اه

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 96 پست
 پس شما خیلی عقبترین تو قسمتای بعدی جنک با جمره ازدواج میکنن 😑😑

اره من ازتیتراژپایانیش دیدم اونارو.مگه پسرشمیزعاشق جرن نیس؟

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جم میده ولی دانلود کنی بهتره

مرسی گلم اسم کاربریتون اسم اون کارتونی ک بچگیا خیلی دوست داتم یکمش یادمه خیلی غمگین بود مگه نه؟میخوام دوباه ببینمش😭 تو عالم بچگی چه قد روم تاثیر گذشته بود

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
2731
مرسی گلم اسم کاربریتون اسم اون کارتونی ک بچگیا خیلی دوست داتم یکمش یادمه خیلی غمگین بود مگه نه؟میخوا ...

😍😍😍😍 عزیز دلم  نمیدونم کارتونشم ساختن یا نه ولی اسم یه رمانه  بله خیلی غمگین کنندست  اصلا بچگی ما با اون  کارتوناشون حروم شد بغض تا مرض خفگی فشار میاورد به گلومون همه  تو تارتونا مامانشونو گم کرده بودن بچه هم حساس به مادر 

نه بابا بنده خدا جرن بازیچش بود  فقط برای هوسش بود  خیلی دلم کباب شد براش اونشب که طرف مست ...

پس جرن و ندیم خیلی مظلوم واقع شدن توفیلم😬

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
😍😍😍😍 عزیز دلم  نمیدونم کارتونشم ساختن یا نه ولی اسم یه رمانه  بله خیلی غمگین کنندست &n ...

اخه اینا رو میدن بچه نگاه کنه لنتیاا 😂 من برنامه کودک سینماییش رو دیدم هعی الان یه کارتونایی ساختن برا این نودیا من نگاه می کنم تا سه روز شنگولم 😂😂

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤