2733
2734
عنوان

مدفوع نکردن نوزاد

17777 بازدید | 16 پست

سلام خانما من شکم دخترم ۱ماهشه الان خوب کار میکرد خونه مامانم بودم اومدم  خونه خودم شکمش از جمعه کار نکرده نگران شدم طبیعیه ایا؟؟ مامانم میگه هوا خونت گرم و خشک اب بدنش کم شده دسشویی نمیکنه

تا یه هفته طبیعیه.ولی میتونی شکم و مقعدش را با روغن زیتون چرب کنی.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

k4q7uzrk    متن کد تخفیف را در سبد خریدتون اعمال کنید و ۱۰ هزارتومان تخفیف ویژه کاربران نی نی سایت دریافت کنید.به مدت محدود..

زیر انداز عکاسی روند رشد

استیکر تم مناسبات سال اول نوزاد

لباس های ست مادر و نوزاد

بهترین لحظات سال اول فرزندت رو جشن بگیر و آلبوم عکس یادگاری بساز 

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

چه جوریه شیاف گیلیسیرن بخرم یعنی؟؟

با روغن زیتون شکمشو چرب کن و ساعتگرد مالش بده.... اگه مدفوع نکرد گوش پاک کنو بزن تو روغن زیتون وآرام مقعدشو مالش بده اگه تونستی یک کمشو بده داخل تا سریع مدفوع کنه.... بده دیر مدفوع کنه... مدفوع خشک میشه بعد موقع دفعش اذیت میشه... گوش پاک کن گزینه خوبیه فقط آرام ببر تو...یادت نره روغن زیتون زیاد بزن به گوش پاک کن

سلام ببخشید پسرتون خوب شد پسرمم یه ماهونیمه دفع ندارن چیکار کنم بی‌زحمت راهنمایی کن

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍
سلام ببخشید پسرتون خوب شد پسرمم یه ماهونیمه دفع ندارن چیکار کنم بی‌زحمت راهنمایی کن

سلام ببخشید یبوست بچتون برطرف شد؟میشه منو راهنمایی کنین پسرم ۵۰ روزشه شکمش نزدیک یکماهه با شیاف گلیسیرین کار میکنه

2706