2733
2734
عنوان

یخچالم خوبه؟پول نداشتم همینو گرفتم...مردم چی میگن بعدش ینی😢

| مشاهده متن کامل بحث + 6381 بازدید | 129 پست

عزیزم مبارکت باشه ناشکری نکن من ده ساله گازم شکسته تمام وسیله هام داغونه شرایط عوض کردنشو ندارم اما باز همیشه تمیزشون میکنم و برای عید با دلخووشی توی خونه ی مستأجری خونه تکونی میکنم به امید روز های بهتر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مبارکت باشه ناشکری نکن من ده ساله گازم شکسته تمام وسیله هام داغونه شرایط عوض کردنشو ندارم اما ...

خدا بزرگه ابجی...دلت خوش

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....
2731

خیلی هم عالی 

به جای گریه شکرگذاری کن که تونستی همینم بخری مبارک باشه ان شاالله همیشه پرپرباشه😊

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
خیلی هم عالی  به جای گریه شکرگذاری کن که تونستی همینم بخری مبارک باشه ان شاالله همیشه پرپرباشه ...

فدای شما دعا کن برام ک زود بگزره ما سال 400عروسی کنیم

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....

میگم ها منم واسه جهازم اینو گرفتم یعنی بد بوده😑

بنظرم اشتباه میکنی خوبه. بهرحال آدم باید چندسالی ی بار خونش و وسایل عوض کنه مخصوصا من ک مستاجرم

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2738

فک کردم‌ازاین یخچال قدیمی هاست مثلا اینو خریدی 

اومدم دلداری بدم 😒 بعد دیدم عین یخچال خودمه 😒😒😒 حقته حالا با دمپایی بیام ؟؟؟اخه مگه چشه خیلی هم خوبه یه لحظه فک کردم خیلی فقیرم اینجوری گفتی 😒😒😒😐

عین یخچال منه فقط یخچال من سفیده...اصلاهم بدنیس عالیه

مال منم سفیده😁

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩

استاتر خیلیم خوبه . یخچال من رو ببینی مال زمانیه که رو یخچالها آب سردکن نبود . الان همه کسانی که با من  یا قبل از من ازدواج کردند یخچالهاشون رو به روز کردند حتی مادرم و خواهر بزرگم مال من هنوز همونه .

میگم ها منم واسه جهازم اینو گرفتم یعنی بد بوده😑 بنظرم اشتباه میکنی خوبه. بهرحال آدم باید چندسالی ی ...

حالا  خوبه کارکردش؟

2706