2733
2734
مخصوص پوست چرب ؟

کیو وی من میزنم خوبه برام البته بنظرم کم زدن هم تاثیر داره 

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ب جز کیو وی چی خوبه برا پوست خشک یا مختلط!؟

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌

تو ایرانیا تعریف ژوت و فیس دوکس رو شنیدم درباره اینا هم تحقیق کردی؟؟

من خودم نیتروژنا داشتم خوب. و سبک بود و الانم ابرسانم کره ایه

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....
2740
تو ایرانیا تعریف ژوت و فیس دوکس رو شنیدم درباره اینا هم تحقیق کردی؟؟ من خودم نیتروژنا داشتم خوب. و ...

نیتروژینا مدل کاسه ایش مناسب پوست چرب داشتین ؟ از کجا خریدین ؟ فیس دوکس باز بهتره ولی ایزانیا الکل دارن 

نیتروژینا مدل کاسه ایش مناسب پوست چرب داشتین ؟ از کجا خریدین ؟ فیس دوکس باز بهتره ولی ایزانیا الکل د ...

اره نیتروژینا دو مدل ابرسان کاسه ای داره یکیش واتر ژله ک خیلی سبک و ابکیه من اونو داشتم انلاین شاپی ک من ازش خرید میکنم apadana_shop1 هست ک سایتم داره shimen_shop هم که فالو میکنم نیتروژینا زیاد شارژ میکنه

بعد این ابرسان کره ایه مارکش نیچر ریپابلیکِ که اونم از اینستا خریدم

این ابرسانتو از کدوم انلاین شاپ گرفتی ؟ 

Beauty_shop_korea1

من فقط از این خرید کردم در مورد اینکه قیمتاشو خوب میده یا ن چیزی نمیدونم بازم خیلی پیج زیاده اونارم نگا کن

اسم ابرسان الانت چیه که کره ای ؟ فاقد چربی ؟ 

راستی ابرسان باله آ هم خیلی خوبه میدونستی؟

ابرسان من ن فاقد چربی نزده روش 

2706