2737
2739
عنوان

دلم سوخت ب حالشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 40 پست

اما وقتی امروز دیدم اینا هنوز توهم دشمن دارن کلی خندیدم

میگه دشمن میخواد ایران تعطیل بشه  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا خسته کننده شده زندگی این روزها. نمیدونم خدا حواسش به کیه که کشور و اینجوری ول کرده به حال خودش. کاری با گناه هایی که توی کشورمون میفته ندارم ولی خدا واقعا کم گذاشت برامون😭

دقیقا همون لحظه که نیاز داری با یکی حرف بزنی تا چشم کار میکنه کسی نیست ..❤❤❤❤❤❤❤
2731
خودم اراکم  شهر مردگان

خدا نکنه  شهر مردگان باشی ان شالله تنتون  سالم باشه  واسه مردم ایران دعا کن زودتر این پروسه   تموم بشه 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
وای من نمیدونم چرا انقد عقده شمالو دارن تابستون پباسن اونجا حالا هم ول کن نیستن عقده ایا عقده اییییی ...

مادر پدرم تو خشکبیجارن دعا کن هیچی نشه

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
خدا نکنه  شهر مردگان باشی ان شالله تنتون  سالم باشه  واسه مردم ایران دعا کن زود ...

لطف داری شما چشم حتمن سلامت باشی

تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرهای شکیل میگردن !!
2738
تهران ازدیشب پیوسته داره بارون تاهمین الان....

دیگه از بارون متنفرم

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
منم اراکم  بنظرت شنبه بچه ها می‌رن مدرسه ؟

فکر نمیکنم اگه مدرسه ها تعطیل نکنند وضعیت خیلییییی بد تر میشه رییس جمهور ک گفته تعطیلی نداریم هفته بعد اگه اینطور باشع وضعیت بد تر میشه

تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرهای شکیل میگردن !!
منم اراکم  بنظرت شنبه بچه ها می‌رن مدرسه ؟

بستگی داره ت این چند ردز مبتلایان خوب شن یا بد تر شن