2737
2734
عنوان

دلم سوخت ب حالشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 40 پست
فکر نمیکنم اگه مدرسه ها تعطیل نکنند وضعیت خیلییییی بد تر میشه رییس جمهور ک گفته تعطیلی نداریم هفته ب ...

واله من که نمیزارم بچم بره مدرسه 

بره مریض میشه خدایی نکرده 

خدا یا مرابه غیر از خودت واگذار نکن

همیشه بعد از بارندگی هوای تمیزی داشتیم  تمام بیماری ها هم رفتن  ان شالله که  این بارون این  ویروس رو میشوره میبره و مردم عزیزمون سلامتیشون رو بدست میارن 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمت خوی و آذربایجان غربی چی پس؟

عزیزامون اونجا تو سرما زلزله تمام نود درصد روستاها رو خراب کرده خونشونو😥

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
همیشه بعد از بارندگی هوای تمیزی داشتیم  تمام بیماری ها هم رفتن  ان شالله که  این بارو ...

مرسی اینقدر مثبت نگرشی خیلی خوبه 😍❤❤❤❤❤❤

تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرهای شکیل میگردن !!
2731
سمت خوی و آذربایجان غربی چی پس؟ عزیزامون اونجا تو سرما زلزله تمام نود درصد روستاها رو خراب کرده خون ...

😖😖😖اره امیدوارم اونجا نره ویروس همینطوری درد دارن

تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرهای شکیل میگردن !!
واقعا خسته کننده شده زندگی این روزها. نمیدونم خدا حواسش به کیه که کشور و اینجوری ول کرده به حال خودش ...

((خدا حال قومى را تغيير نمى‏‌دهد تا آنان حال خود را تغيير دهند» آیه قرآن

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2740
((خدا حال قومى را تغيير نمى‏‌دهد تا آنان حال خود را تغيير دهند» آیه قرآن

وای ۸۰ میلیون و چجوری میشه درست کرد هر کی یه چی میخواد😑

دقیقا همون لحظه که نیاز داری با یکی حرف بزنی تا چشم کار میکنه کسی نیست ..❤❤❤❤❤❤❤
😖😖😖اره امیدوارم اونجا نره ویروس همینطوری درد دارن

خدا کنه لاقل مریۻی نره اونجا .خیلی مظلومن هیشکی حواسش نیس اونجا ـاینور درگیر کرو نا هستن

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
میگن فوت کرده که!

تا ظهر که مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان صحبت کردن ،گفتن ترخیص شدن...یه نفر فوتی امروز شهر بندرعباس داشته با علایم شبیه کرون ا

گریستن خوب نیست مگر بشود جوری گریست که چشم ها نفهمند