2733
2739

همه ی شبکه ها پاک شده بجز ایران بلدین دوباره نصب کنم 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید نصاب بیاد

شبکه هاهستنا سیگنال ندارن ایرانو داریم ولی ...نصاب رفته مسافرت 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 

یه نصاب دیگه بگو بیاد خب

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
پدرشوهرم بلده فوله😕

واقعا خوش بحالش من چیکارکنم اخه 😣

2738

بروتو منو،نصب،جستجوی همه شبکه ها بزن همش برمیگرده

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید

شاید به خاطر بارندگی ما برعکس ایران رو نداریم از صبح

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 
یه نصاب دیگه بگو بیاد خب

فعلا همون دوست شوهرم بود شوهرمم لج کرده کلا میگه ولش کن چون پسرم زده پاک کرده من کارتون اونو پاک کردم اونم گفت میزنم شبکه های توپاک بشه نمیدونم دیشب چیو زد کلا رفتن شبکه ها 

2706