2737
2739
😭😭😭 هر كي مياد تنم ميلرزه حتي نميتونم نگاه كنم طرفو يه خواستگار داشتم چند ماه پيش خانواده خيلي ...

من وقتی اسم خواستگار میاد بخدا قسم انگار ک میخوان ببرن اعدامم کنن .احساس خفه گی میکنم

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
اگه اونم در این حد دوستت داره این عشقت قابل تحسینه ولی اگه یکطرفه اس عزیزم رها کن

اگر انقد دويت داشت صد دفعه ميگفت

ولي خيلي كمكم ميكنه 

منو در حالت اميدواري نگه ميداره مطمينمممم فهميده دوسش دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون وقت..اون شخص شما رو دوست نداره..

نمیخواد..والا چی بگم..من سالها کسی دو دوست داشتم و همه گفتن نمیخوادت..خودشم میگفت واسه اردواج مناسب نیستیم..

همه به من گفتن   نکن..ولش کن..به قول خودش هم طبقه نبودیم...

گفتن برو دنبال کسی مثل خودت..اندازه خودت..

اما..راستش من خواستمش..گفتم یا اون یا هیچ کس دیگه...

من خواستم و شد...ازدواج کردیم..الان باورم نمیشه..جوری بنده ام شده و زندگیش رو میریزه به پام که باورم نمیشه....

راستش بهت نمیتونم بگم فراموش کن و برو سراع بعدی..

فقط ببین همه به من گفتن..تو ثابت کردی که عیر ممکن وجود نداره..

حالا شما هم..مطمینباش..عیر ممکن در کار نیست..چه تو خواستنت...

چه ت  خوشبخت شدن بعد از اون..مهم اینه که بخوای..نترسی و به حرف هبچ کس تصمیم نگیری...

فقط از خدا بخواه و دعا کن بهترین راه و جلو پات بگداره 

برای عزیزترین مامان دنیا...که همه جوونی و مهربونی اش رو به پای من گذاشت..مامانم، ممنونم............دعا کنید همه مامانها سالم سلامت باشن....جونم..به جونت بندِ...مامان قشنگم....همیشه بخندی و بمونی برام....دعا کنید منم مثل مامانم مامان بشم..یه مامان مهربون و فداکار.
2728
من وقتی اسم خواستگار میاد بخدا قسم انگار ک میخوان ببرن اعدامم کنن .احساس خفه گی میکنم

انگار گوشت تنمو ميكنن

بعد كه كسي ازدواج ميكنه حسرت ميخورم حتي حسرت ساده ترين چيزا

مشاورم رفتم هر كاري كردم فايده نداشته

من ٢٩ سالمه

انشاءالله که بهترینها برات رقم بخوره

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢
اصلا ببين اگر بگم بگه نه ديگه كامل نابودم نميتونم 

الانم نابود شدی

تا اخر عمرت بیشتر نابود میشی اگه بهش نگی

تا لحظه اخر عمرت خودتو لعنت میکنی و میگی چرا بهش نگفتم

اینکه نه بشنوی خیلی بهتر از اینه که بزدل باشی

واقعا اصن نمیدونم چی بهت بگم

بشین عین دخترای صد سال پیش گریه کن ببینم به کجا میرسی

یه جو شجاعت میخواد

یه جو

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2738
عزیزم منم همینجوری بودم. خودم بهش گفتم. الان هم باهمیم خیلی هم خوشحالیم 😍😍 البته مشکلات که هست ولی ...

جه خوب دعا كن منم يه جوري دل شاد شم هر طوري صلاحه از اين جاهزدر بيام

جرات نه شنيدن ندارم بگه نه ميميرم

اصلا بهش فکر نکن بخوای میتونی

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
الانم نابود شدی تا اخر عمرت بیشتر نابود میشی اگه بهش نگی تا لحظه اخر عمرت خودتو لعنت میکنی و میگی ...

ببين سخصيتم خورد ميشه 

نميتونم الان خيلي به من احترام ميزاره

جرات ندارم واقعا

خودم به سرم ميزنه نميتونم

فقط همه فكرمو گذاشتن براي اپلاي كردن و فرار كردن از اينجا

ولي برمم جه فايده همش تنهايي

تا كي تنهايي

اره من سرم اومده ۸ سال با یکی بودم بعدش رفت ازدواج کرد دو سه سال افسردگی شدید گرفتم بعدش عاشق یکی دیگه شدم فهمیدم که اولی عشق نبوده اصلا الان من با عشقم ازدواج کردم و خیلی خوشبختم اونم با یه بچه طلاق گرفته همش آه من بود

اهل کجا بودنت مهم نیست اهل و به جا بودنت مهم است.

منم اینجوریم فرق من و تو اینه که من از دست دادمش

اگر فکر میکنی آدم عاقل و با درک و فهمیه و بهت علاقه داره غیر مستقیم بهش بفهمون حالا یا با واسطه یا خودت

انتظار و بلا تکلیفی زندگیتو جهنم میکنه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
به فكر آيندت باش تا كي به خاطر يكي ديگه موقعيت هاي زندگيت رو از دست ميدي؟؟ هميشه اين موقعيت ها رو ...

چجوري خودم مجبور كنم با خواستگاري كه اوند خونمون سه بار قرار گذاشتم ديدم نميتونم با گريه ميومدم خونه

بعد اوننم لباقتش من نبودم كه دلم پيشش نبود

ادم خيلي خوبي بود

2706