2733
2739

هم همش اون تو فکرمه دوسش دارن هم همه را با اون مقایسه میکنم یجورایی و‌همه کم میارن 

هم علاقم به اون هم کمالگرا شدم 

باور کن راضیم ک رونا بگیرم انقد دلم خونه

میخوام سرسامون بگیرم ابن زندگی همش تنهایی کشیدن خیلی سخته برام

نمیدونم جی کار کنم چطوری دل بکنم چطوری بتونم حس خوبی داشته باشم نسبت به بقیه 

دلم نمیخواد همه عمرم تو تنهایی بگذره 

خیلی امید و ارزو داشتم الان هیچی واقعا😥😥

امروز فقط گفتم یا حواد الائمهذادرکنی و کریه گردم الانم با اشک دارم مینویسم

کسی بوده شرایط منو داشته باشه چطوری دل بکنم هر کار میکنم بدتر میشم

وقتتو تلف نکن یک کلام

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان داری واسه کسی‌ک دوست نداره زندگیتو خراب میکنی یعنی؟

😭😭😭

هر كي مياد تنم ميلرزه حتي نميتونم نگاه كنم طرفو

يه خواستگار داشتم چند ماه پيش خانواده خيلي خوب خودش خوب اصلا نتونستم انگار گوشتمو ميكننننن

آره عین دخترای قاجار یرخورد کن

عمرتو هدر بده

تا اخر عمر تو حسرتش بسوز..

د برو بهش بگو

عقلتو ازت گرفتن؟

ای خدا

چرا یکم پیشرفت نمیکنیم تو این مسائل؟

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
خواهر منم ۷ سال با یکی دوست بود بهترین خواستگارها از دست داد بخاطره عشقش به پسره آخرم پسرم با خانوا ...

بخدا منم همين شدم از درون خرد شدم انگار همش ضعف دارم تو درونم ميلرزه

2738

اگه اونم در این حد دوستت داره این عشقت قابل تحسینه

ولی اگه یکطرفه اس عزیزم رها کن

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢

اگه کسی رو داری که بهش بگه قصد ازدواج داری وتو رو به او معرفی کنه.وگرنه یه روز میبینی ازدواج میکنه و شما خواستگارات ردکردی و کم میشه.پس وقتت تلف نکن وکسی رو بفرست نتیجه رو ببین چی میشه.

امیدوارم فقط ظاهر در نظر نگرفته باشی برا عاشق شدن .

کاربر مرد
2706