2733
2734
فکرشو میکنم.شاید برای سال بعد فعال کنم. خبرتون میدم.

سلام یه سوال

برای خرید از یه سهم که بخوایم ساعت ۸:30 ثبت کنیم

آخرین قیمت روز قبل رو باید بزنیم یا پنج درصد به قیمت پایانی اضاف کنیم اونو بزنیم؟

البته صف خرید نشده هنوز

کاربر آقا 
فکر کنم این اندیکاتور برای فارکس استفاده میشه 

اندیکاتور ورود پول به سهم هست و اینکه حجمی هم هس 

به نظر خودم چیزی نیس که نشه استفاده کنی 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام یه سوال برای خرید از یه سهم که بخوایم ساعت ۸:30 ثبت کنیم  آخرین قیمت روز قبل رو باید بزن ...

بستگی داره چقد ارزندگی داره برات 

اگه ارزش داره شما روی 5 مثبت همون روز که بازه گذاشتن میتونی درخواست بدی

وگرنه صفر تابلو همون روز یا کلا صب کنی ببینی داره معاملات به چه سمتی میره

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2731

فکراقتصادی جان، توی خبرها خوندم کد معاملاتی مسروط به گذشت یکماه از ثبت نام و قبولی در ازمون شده.

خب مثلا من برا مامانم میخواستم ثبت نام کنم،بنده خدا برا ازمون استرس داره، چه حیف که به عرضه اولیه ها نشد برسونمشون

فکراقتصادی جان، توی خبرها خوندم کد معاملاتی مسروط به گذشت یکماه از ثبت نام و قبولی در ازمون شده. خب ...

گفتنی است خرید و فروش سهام شرکت‌های عرضه اولیه، خرید و فروش تسه و اوراق با درآمد ثابت و هم‌چنین خرید و فروش واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری از قانون نامبرده مستثنی است. 

حال 
تا اردیبهشت احتمال زیاد میرسد. 3 تومن که اصلا نمیشود.شاید تا 5000 پایین بیاد و بعد یک یا 2 ماه 7000 ...

میگم همیشه مشتری هست دیگه؟

یهو نمونم تا فروردین مثلا بشه 6 تومن بخوام بفروشم خریدار نباشه

بقیه سهمهارو هم بگو تا کی نگه داریم

ومهان چرا فروشه؟زوده که

2706