2733
2734
هنوز کد شما فعال نشده.چند روز طول میکشد فعال شود. این روزها کارگزاری ها شلوغ است. عرضه اولیه میتوا ...

مرسی عزیزم 

خدا خیرت بده 

مطمئن باش به خواسته هات میرسی من نشده دعا کنم واسه کسی و نگیره 😘😘😘

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
هنوز کد شما فعال نشده.چند روز طول میکشد فعال شود. این روزها کارگزاری ها شلوغ است. عرضه اولیه میتوا ...

عریزم الان من ک نزدیک ی ماهه کد بورسی گرفتم و س تا عرضه. اولیه دارم منم باید برا خرید بقیه سهامها ازمون بدم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سلام برای فردا چ سهامی پیشنهاد میکنید بخریم ک رشد داشته باسع

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

تاپیک جدید گذاشتم مطالب زیر تاپیک شگویا را بخوانید:

عرضه اولیه سهام شگویا(پتروشیمی تندگویان) شنبه 17 اسفند ساعت 10 تا 12/30  سودش بیشتر از یارانه معیشت است.حتمن بخرید و همین الان تو گروهها به اطلاع دوستانتون برسانید.متاسفانه طوری عرضه های خوب را بی خبر انجام می دهند تا مردم کمتر بخرند و خودشون بیشتر سود کنند.

اسم سهم شگویا(پتروشیمی تندگویان)

قیمت 4380 ریال بالاترین قیمت را باید در عرضه ها انتخاب کرد.

تعداد 3000 سهم خودشون اعلام کردند میتوانید درخواست بذارید اما بنظرم شما 1300 سهم بزنید.

اگر فرض کنیم همون تعدادی که در عرضه تملت شرکت کردند در عرضه شگویا شرکت کنند بیشتر از 1300 سهم به کسی نمی دهند.

تعداد یا حجم سهام بنظر من 1300 بزنید.

میزان شارژ کد بورس اگر کسی بخواهد کل 3000 سهم درخواست بذارد باید 1320000 تومان کد بورسی خودش را شارژ کند.

اما اگر کسی بخواهد 1300 سهم درخواست بذارد 575000 تومان کد بورسی خودش را شارژ کند کافی است.

من 575000 تومان شارژ کردم و تعداد سهام را 1300 زدم و قیمت را 4380 ریال زدم.

همین الان کارگزاری آگاه و کارگزاری هایی که آفلاین اونها فعال شده میتوانند آفلاین درخواست بذارند.

هر کسی کارگزاری مفید یا کارگزاری هایی که شبیه مفید هستند باید توافقنامه خرید عرضه اولیه  را در قسمت پروفایل تایید کنند تا کارگزاری خودکار براشون فردا خرید بزند.

بچه های کارگزاری مفید 575000 تومان شارژ باشید کافی است.بیشتر نمی دهند.

هر کی اصلا پول ندارد برای خرید شگویا بنظرم شنبه 9 صبح یک سهمی را به مقدار 575 هزار تومان بفروشد تا پول خرید عرضه اولیه برایش جور شود.اگر سهامی ندارید مجبورید از عرضه ها بفروشید.

مثلا  ومهان را بفروشید 450 هزار تومان نصیبتون میکند و نصف فروی هم 120 هزار تومان نصیبتون میکند تا کمبود پولتون حل شود.خودتون نگاه کنید چقدر پول کم دارید.همون اندازه بفروشید.

اونایی هم که پول دارند عرضه ها را نگه دارند.

هر کی نحوه خرید عرضه اولیه را با برنامه کارگزاری ها بلد نیست 30 تاپیک آخرم از بهمن ماه را بخواند.آساتریدر ایزی تریدر رایان همراه را توضیح دادم.

با دقت تاپیکها را بخوانید.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

عرضه اولیه سهام ساوه (سیمان ساوه)

4 شنبه 21 اسفند ساعت 7 تا 10 صبح آنلاین میتوانید سفارش خرید بذارید.

آفلاین همین الان برای کارگزاری آگاه و بعضی کارگزاری ها فعال شده.میتوانید سفارش بذارید.

قیمت 23500 ریال بالاترین قیمت را انتخاب کنید.

حجم یا تعداد 60 سهم حداکثر است پس اگر کسی خواست سفارش کامل بدهد 145 هزار تومان شارژ کند.

اما حدود  44 سهم ساوه به هر نفر می رسد.برای 44 سهم 105 هزار تومان شارژ کنید کافی است.

من خودم اندازه 105 هزار تومان شارژ کردم و 44 سهم سفارش خرید ساوه گذاشتم.

کارگزاری مفید و کارگزاری هایی که خودکار خرید میکنند باید 145 هزار تومان شارژ باشند.چون 2 تا عرضه داریم و سیستم به درخواست های کمتر جواب نمی دهد.

............................

عرضه اولیه سهام زکوثر (سرمایه گذاری کشاورزی کوثر)

4 شنبه 21 اسفند ساعت 10 تا 12/30 صبح آنلاین میتوانید سفارش خرید بذارید.

آفلاین همین الان برای کارگزاری آگاه و بعضی کارگزاری ها فعال شده.میتوانید سفارش بذارید.

قیمت 13120 ریال بالاترین قیمت را انتخاب کنید.

حجم یا تعداد 400 سهم حداکثر است پس اگر کسی خواست سفارش کامل بدهد 530 هزار تومان شارژ کند.

اما حدود  280 سهم زکوثر به هر نفر می رسد.برای 280 سهم 370 هزار تومان شارژ کنید کافی است.

من خودم اندازه 370 هزار تومان شارژ کردم و 280 سهم سفارش خرید زکوثر گذاشتم.

کارگزاری مفید و کارگزاری هایی که خودکار خرید میکنند باید 530 هزار تومان شارژ باشند.چون 2 تا عرضه داریم و سیستم به درخواست های کمتر جواب نمی دهد.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.
عرضه اولیه سهام ساوه (سیمان ساوه) 4 شنبه 21 اسفند ساعت 7 تا 10 صبح آنلاین میتوانید سفارش خرید بذ ...

خانومی نظرت در مورد این ریزشی که دیروز اتفاق افتاد چیه

چه پیش بینی میکنی شما

شمام تو ضرری الان؟