2737
2739

اره ریختن باهاش یه پورشه خشک کشیدم بیرون

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اسمس نمیاد ها موجودی بگیرین

وا مال شما فعال نیس حتما واسه اونایی ک فعاله پیامکش میاد واسه من اومد

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
جداااا؟؟؟

اره برا من ک نیومد مامانم زنگ زد گفت موجودی بگیر برا مامانمم اسمس نرفته بوپ

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2740
براهمرو ریختن یا قراره بعضیارم بعد این بریزن

تا آخر اسفند واریزی ادامه داره 

شما برگه سهام دارین؟

این مثله یارانه نیست واسه همه بریزن برایه کسایی میریزن که برگه سهام خریداری کرده باشن

واسه من اومد اسمسش

فکر کنم بغضی بانکا نمیاد مالع من ملی

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
اره ریختن باهاش یه پورشه خشک کشیدم بیرون

نزار زیر بارون خراب میشه،حیف نیست آیا؟؟؟؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2706