2733
2739
عنوان

همزاد

149 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها پیش یکی سرکتاب گرفتم بهم گفت بستگی داری تو ازدواجت شماره یکی را بهم داد زنگش زدم  اسم خودم و مادرم پرسید یچی خونده انگار سوره قدر بود بهم گفت همزاد داری  سرمم خیلی درد گرفت گفت 800 بده همزادت رو میکشم  ازش تخفیف گرفتم 500 گفت بده 300 اول بده 200 بعد لطفا اگه کسی تجربه داره بهم بگه یخو ترسیدم امیریه خوزستانیه  

منم گفتن همزاد داری نشونه ای چیزی داری؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نفهمیدم چی شد

قضیه چیه 

چطوریاس

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2738
خواستگار دارم ولی بدون دلیل بهم میخوره اولش خیلی دوسم داره ولی یهو میذاره میره اون اقا گفت بدلیل همز ...

مگه همزاد چیکار میکنه😐

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

آقا تو رو خدا اگه از پولتون بدتون میاد بدین به من دور نریزین دعاتونم میکنم. اینا همش کلته برداریه اگه نبود که انقد پول ازتون نمی خواستن

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم🥀🥀🥀
خواستگار دارم ولی بدون دلیل بهم میخوره اولش خیلی دوسم داره ولی یهو میذاره میره اون اقا گفت بدلیل همز ...

غیر این چی؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

ب من گفت هماد داری همزادت مرده    گفت این رفتارای پسرونه و پرخاشگریای ام که داری به خاطر همزادته اما خودتا میتونی کنترل کنی چیز مهمی نیس

و خدا را شاکرم به خاطر همه داداه ها و نداده هایش  
2706