2737
2739
عنوان

پاپرستار تازه دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1363 بازدید | 60 پست
اسی شوهرت پزشکه؟؟؟؟؟؟

نه

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
عزیزم.منم مامام. ولی توی بخشم کار کردم کردم غیر زایشگاه.خودت باید بدونی اون همراهایی که میان یه جیز ...

عزیزم گلم اولا توزایشگاه بستری نیستم دوما اتفاقا تو۴۵ دقیقه مادرم دوبار رفت گفت که باااید میگفت سوما کسی که بیکلر نشسته باهمکارش حق نواره اعتراض کنه که همراه بیمار میاد میگه بیمارم داروش تموم شده رومخه از شما بعید 

بله من دانشجوام ولی عامل چندتا زایمان بودم خودم و توزایشگاهم بودم 

بنظرم مادرس میخونیم که درمان کنیم خب وقتی من مشکل دارم به مامانگم به پرستار نگم پس به عمم بگم؟اسمشم نمیشه رومخ .اگه سوالای بیجا باشه بله ولی اطلاع دادن به اینکه بیمارم دارو نداره و بارداره و سخته براش و نمیشه اسمشو گذاشت رومخی

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم گلم اولا توزایشگاه بستری نیستم دوما اتفاقا تو۴۵ دقیقه مادرم دوبار رفت گفت که باااید میگفت سوما ...

من کاری به اون پرستارای بیکار ندارم.ولی گاهی ادم مریض اورژانسی داره همراهه ول نمیده یه بار دوبار نه هی میاد میگه.

ان شاءالله میای توی محیط کار بعضی همراهارو میبینی

2728
عزیزم.منم مامام. ولی توی بخشم کار کردم کردم غیر زایشگاه.خودت باید بدونی اون همراهایی که میان یه جیز ...

دقيقا والا من هيچ همكارى رو نديدم كه تعمدى يه كار ساده رو عقب بندازه به نق نق همراه نمى ارزه مگ اولويت بندى تو كار باشه

فقط پز میدن انگار اومدن عروسی با قر وفر راااه میرن یعنی دلم میخواست یه پست بالایی داشتم براشون میگفت ...

میرفتی پیش سوپروایزر بخش

من خودم دیدم از اینجور ادما! ولی همه مث هم نیستن...

خودم سرپرستارم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

قصور توی هیچ شغلی پذیرفته نیست.اما یک سوال Ivig  پروتکل تزریقیش به دو صورته   یا شما باید همه دوز دارو رو پشت سر هم بگیرید که  بعدش پلاسما تزریق میشه براتون و یا تقسیم بر ۲۴ ساعت.یعنی ۶ آمپول رو طی ۲۴ ساعت میگیرید .شما تزریق ffp  داشتید ؟

2740

تو ایران اونقد همه حق به جانبو پررو هستن که هیچی درست بشو نیست

هر کی صاحب یه شغلی میشه بجای اینکه وظیفه شو درست انجام بده طفره میره و تازه طلبکارم میشه

دیگه پرستارا هم که هیچی.یه جورم از خودشون دفاع میکنن انگار هیچکس نمیشناستشون و کاراشونو ندیده

تنبلترین شاگردای کلاس رفتن دانشگاه ازاد پرستاری خوندن . اونقدی که اونا خودشونو میگیرن دکترا نیمگیرن‌. بلانسب تعداد خیلی کم خوباشون

متاسفانه باید بگم بین همچین ادمایی کارت خیلی سخته

دقيقا والا من هيچ همكارى رو نديدم كه تعمدى يه كار ساده رو عقب بندازه به نق نق همراه نمى ارزه مگ اولو ...

افرین شما درک میکنی.دانشجوها هنوز وارد جوو ارتباط مستقیم با مریضو همراه نشدن.بعضیاشونم فقط مدرک دارن به هر دلیلی نمیرن سر کار زیاددرجریان نیستن.عده ای اره کم میزارن.ولی اکثرسون دور ازجونمون مرض ندارن که هم خودشونو هم مریضو همراشو اذیت کنن.وگرنه اونام دوست دارن زودتر کار یکیو راه بندازن هی طرف نره واسته بالاسرش

خداییش حق داشتی تو.مریض بیهوش و ضربه خورده مریض اورژانسیه مهم تر از سرم سادست

واللا مامانم یه ساعت بود همینجور بیهوش بود هیچکی نمیگفت چی میگی منم تنها بود 16 سالم بود

توی پارک از این تاب فرار ها بود که میچرخه یه مشت خرس گنده توش بودن با سرعت میچرخیدن آبجیم کوچولو بود دوید سمت اینا مامانم دوید بگیرتش هم بچه رو گرفت هم از پشت سر خورد زمین بعد از این اتفاق تاب فرار رو برداشتن کف پارک هم پارکت کردن

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
واللا مامانم یه ساعت بود همینجور بیهوش بود هیچکی نمیگفت چی میگی منم تنها بود 16 سالم بود توی پار ...

خوب میگم دیگه.مامانت اورژانسی بوده.مریضه ضربه خورده اورژانسیه.باید میرفتی پیش سومرشون.یاهمون جیغم زدی خوب کردی.بعضیا واقعا دیگه شورشو درمیارن.با کاراشون بقیه هم خراب میکنن

دقيقا والا من هيچ همكارى رو نديدم كه تعمدى يه كار ساده رو عقب بندازه به نق نق همراه نمى ارزه مگ اولو ...

دلم نمیاد بگم ببینی تا متوجه بشی .تعصب زیاد خوب نیست عزیزم واقعیت گرا باش

افرین شما درک میکنی.دانشجوها هنوز وارد جوو ارتباط مستقیم با مریضو همراه نشدن.بعضیاشونم فقط مدرک دارن ...

انیدوارم در عمل هم همین طور باشید😌

حالا چه بيمارى دارى كه شيش تا IVIG برات نوشتن عزيزم؟ بعد شما مامايى يعنى نميتونستى يه سرم رو اوت كنى ...

عزیزم اینارو براساس قطره در ساعت تنظیم میکنن الکی که نیست هر مشکلی پیش نیومد گردن خودم بود .توبودی این کارو میکردی؟

2706