2737
2739
عنوان

پاپرستار تازه دعوام شد

1363 بازدید | 60 پست

بابامن خودم ماماهستم بهمون یاددادن اول بیمارو بش برسید 

بخصوص بیمار باردار حالا چه پرستارچه ماما باشی.

الان من بیمارستانم باردارم بستریم بابد دارو بهم تزریق میشد اقا من از دو ونیم تاحالا یکی لز سرمام تموم شد ۶تا هستن ای وی ای جی .

هی مادر بیچارم میگه یکیش تموم شد یکیش تموم شد اقا اینا محلش نمیدادن یعنی من ۴۵دقیقه بدون دارو یهو دیدم مادرمو محلش نمیدن تپش قلب گرفتم رفتم گفتم داری چیکارمیکنید که نمیاید دیدم تو ایستگاه نشستن گفتم من خودم کادر درمانم و چی به شما یاد دادن؟دستشو گذاشتم رو نبض گردنم یهو وارفت دید اینقد تند تند میزنه گعت خب کارداشتم گفتم تو اون پشت نشستی به حرف زدن چه کاری؟مگه نباید بیمارت در اولویت کارت باشع همه همراها گفتن ماروهم خسته کردن 

پرستارا خجالت کشیدن 

لطفا از حقتون همیشه دفاع کنید

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

یعنی واقعا برای  بعضی از کادرای درمان متاسفم این پولی که میگیرن حرومشونه

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

👏👏👏

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2738

فقط پز میدن انگار اومدن عروسی با قر وفر راااه میرن یعنی دلم میخواست یه پست بالایی داشتم براشون میگفتم

فقط پز میدن انگار اومدن عروسی با قر وفر راااه میرن یعنی دلم میخواست یه پست بالایی داشتم براشون میگفت ...

مشکلت چیه که بستری شدی

برای سلامتی خانوادم و نی نی تو دلیم صلوات بفرستید.اجرتون باآقا امام رضا

یه بار بیمار توزایشگاه میگه اب میخوام ولی چون افغانی بوده مامابش محل نمیداده تا من متوجه شدم بش دادم بچاره یه بطری ابو خورد

2706