2737
2739
عنوان

تشکیل قلب جنین تو هفته ششم

| مشاهده متن کامل بحث + 21177 بازدید | 68 پست
الکی استرس نگیر قربونت برم خدا این دکترایی ک آدمو میترسونن عاقل کنه من خودمم زخم خورده نادونی سونو ...

فداتم عزیزم 

دست خودم نیس واسه ده روز دیگه نوشته که سونو را تکرار کنم ولی تصمیم گرفتم بمونم هفته دوازدهم هرچه باداباد دکترا و سونو فقط بلندن آدمو دق مرگ کنن

شما چن وقته بارداری گلم؟

اولش فقط ی قطره بود  رفتم دکتر شیاف داد و قرص دوهفته تمام خوابیدم ولی رنگ ترشحاتم زرد کدر بود ...

انشاالله خدا یه نینی سالم و صالح بذاره تو دلت❤

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فداتم عزیزم  دست خودم نیس واسه ده روز دیگه نوشته که سونو را تکرار کنم ولی تصمیم گرفتم بمونم هف ...

درکت میکنم منم کلی استرس دارم

من ۶ هفته و ۲روزم

۵ هفته رفتم سونو ساک و کیسه زرده دیده شد ولی جنین نه

۳ روز بعدش افتادم لکه بینی

همچنان لکه بینی دارم

فردا میرم سونو ببینم چ خبره

درکت میکنم منم کلی استرس دارم من ۶ هفته و ۲روزم ۵ هفته رفتم سونو ساک و کیسه زرده دیده شد ولی جنین ...

عزیزم لکه چه رنگیه؟

اگه لکه بینی داری حتما برو دکترت شیاف یا قرص بهت بده 

ایشالاه که رفتی سونو همه چی اکی میشه قلب نی نی رو میشنوی

درمورد لکه حتما دکترتو تو جریان بذار خودتم استراحت کن

2731
درکت میکنم منم کلی استرس دارم من ۶ هفته و ۲روزم ۵ هفته رفتم سونو ساک و کیسه زرده دیده شد ولی جنین ...

منم شش هفته و سه روزم دیروز که رفتم سونو گف شش هفته و دو روزه همه چی طبیعی بود فقط ضربان قلبشو نتونست بشنوه گف ده روز دیگه برم 

ولی اینم بگما سه روز قبلش رفتم سونوی واژینال اون گف قلبشم میزنه فک کنم این سونو شکمیا دیر تشخیص میدن 

گیج شدم از دیشب استرس داشتم ولی دیگه سپردم دست خدا  خودش مواظب بچه هامون باشه

تو سونوی اولت شکمی بود یا واژینال؟

نگران نباش عزیزم واس خیلیا تو 5هفته جنینو نتونستن مشاهده کنن که تو هفت هشت هفته که رفتن همه چی اکی شده

واسه خواهرم هفته شش گفته بودن که جز ساک حاملگی هیچی دیگه نیس و این واست بچه نمیشه اونم اومد خونه بع هفته نهم رفت همه چی حتی قلب بچش تشکیل شده بود الانم پسرش 2سالشه

بعدکه رفتی سونو حتما بیا اینجا بگوها چیشد ایشالاه خبر خوش میدی

2738
عزیزم لکه چه رنگیه؟ اگه لکه بینی داری حتما برو دکترت شیاف یا قرص بهت بده  ایشالاه که رفتی سون ...

بعضی وقتا روشنه بعضی وقتا تیره ست

رفتم دکتر شیاف داد و استراحت مطلق

دیروز و امروز سینه هام خیلی درد میکنه

نشونه خوبیه یا بد؟😔

تو سونوی اولت شکمی بود یا واژینال؟ نگران نباش عزیزم واس خیلیا تو 5هفته جنینو نتونستن مشاهده کنن که ...

من سونو واژینال رفتم

فردا میرم سونو شکمی از واژینال میترسم همه میگن بخاطر واژینال افتادی لکه بینی

فردا میام بهت خبر میدم

خدا کنه خوش خبر باشم

بعضی وقتا روشنه بعضی وقتا تیره ست رفتم دکتر شیاف داد و استراحت مطلق دیروز و امروز سینه هام خیلی در ...

درد سینه ها کاملا طبیعیه اصلا نگران نباش منم از اول بارداری سینه هام درد داره

بعضی وقتا روشنه بعضی وقتا تیره ست رفتم دکتر شیاف داد و استراحت مطلق دیروز و امروز سینه هام خیلی در ...

فقط استراحت کن و سعی کن لکه بینینت قط شه اصلا هم استرس نداشته باش

درد سینه رو همه دارن 

من سونو واژینال رفتم فردا میرم سونو شکمی از واژینال میترسم همه میگن بخاطر واژینال افتادی لکه بینی ...

آره عزیزم لکه بینیت از سونو هس چون منم سه روز پیش رفتم سونو واژینال  تا اومدم خونه لکه دیدم 

شیاف هارو سروقت بذار سعی کن قبل خواب بذاری چون بعد شیاف تا دو ساعت نباید ازجات بلندشی اینجوری خوب اثرمیکنه

ایشالاه خبرخوش میشنویم

اخه سینه هام مث پریودم درد داره نگران شدم😔

میدونم کاملا طبیعیه منم سینه هام درد میکرد چن روزی هم بود درست نزدیکای موعدم که هم شکمم هم کمرم درد پریودی داشتم رفتم پیش متخصص گف اگه خونریزی نداشته باشی کاملاطبیعیه گف تو بارداری اول چون رحم بزرگ میشه و جا باز میکنه درد پریودی میاد سراغمون درد سینه هم بخاطر اونه که دارن سینه هات بزرگ میشن و خودشونو آماده میکنن واسه ساختن شیر واس نی نیت

پس اصلا نگران نباش فقط سعی کن لکه بینیت قط شه و استراحت کن بقیه طبیعیه

2706