2737
2734
عنوان

تشکیل قلب جنین تو هفته ششم

21152 بازدید | 68 پست

سلام من با حساب اولین روز پریودیم باید هشت هفته و چهار میشد حاملگیم ولی رفتم سونوی شکمی گفت 6هفته و دو روزه !هم ساک حاملگی بود هم جنین ولی گفت قلبش تشکیل نشده گفت ده روز دیگه باز دوباره برم خیلی نگرانم کسی تا حالا مشکل منو داشته که بعدا همه چی اکی شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مگ قلب تو ماه ۴ تشکیل نمیشه؟؟؟

اون روحه که ماه چهارم دمیده میشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

البته سه روز قبل سونوی شکمی سونوی واژینال رفتم اون گف قلبشم میزنه و همه چی طبیعیه

توروخدا بگین کدوم دقیقتره یعنی بچم قلب داره و تو سونو شکمی نتونستن تشخیص بدن😳😳

عجله نکن انشالا تاد۱۰ روز دیگه تشکیل شده و این که لقاح دیر انجام شده اصلا استرس نگیر انشالا تو همین هفته ها تصکیل میشه منم تو ۶ هفته سونو اولو دادم هنوز تشکیل نشده بود

عزیزم حواست باشه ی موقع زبونم لال مث بچه من نشده باشه ک ۸ هفته بود ولی از ۶ هفته ب این ور دیگ رشد نکرده بود و سقط شد😢

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
2706